Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Várják a meghívót,de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várják a meghívót,de nem akarjuk,hogy jöjjenek,hogy mondjuk el,hogy nem kapnak meghívót?

Figyelt kérdés

Röviden a problémáról.

Jövőre lesz az esküvönk,de már zajlanak az előkészületek.

A vőlegényem szülei elváltak,és mindkétt félnek regóta van kapcsolata.

Az apuka felől van a gond,mert az élettársának van 2 felnőtt gyereke akik nekünk nem szimpatikusak.( okunk is van rá) szóval nem szeretnénk ha ott lennének. Viszon nagy cirkuszt sem akarunk a döntesünkből kifolyólag!

Holnap után találkozunk a családdal,(eljönnek,megnézni hogy-hogy állunk a lakásunkkal ami már egy másik story) és utána ebédre vagyunk "hivatalosak"

És biztos,hogy az esküvő is szóba kerül stb. Hisz amint a kérdésben is feltettem várájak a meghívást.

Hogy mondjuk el,hogy nem szivsesn látjuk őket? Tudom hogy sértődés lesz,viszint nem akarok családi vitát.

Válaszokat köszönöm. :)



#esküvő #Nem szivesen látott vendég
2020. aug. 4. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Hívd meg konkrétan az apukáját, plusz egy fő kísérővel (aki valószínűleg a párja lesz). Mi is ilyen finoman hívtuk meg azokat, akiknek a bőgő pereputtyára nem voltunk kíváncsiak. :)
2020. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjátok meg, hogy csak a szűk családot szeretnétek meghivni, csak apukat 1 kísérővel.
2020. aug. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
Ez már rosszul indul..
2020. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mi is hasonlóra gondoltunk.

2020. aug. 5. 07:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjátok, hogy anyagi, hely, vagy bármi személyes okból csak kis esküvőt szeretnétek szűk családdal.
2020. aug. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak a teljes őszinteség működik. Mondjátok meg nyíltan és egyenesen, hogy csak apukád és az élettársa van meghívva. Ha mellébeszéltek, újra és újra erőltetni fogják. Mekkora esküvőt terveztek?
2020. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én azt nem is értem, hogy a nő felnőtt gyerekeit egyáltalán miért kellene meghívni.
2020. aug. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezt itt túl hosszú leírni,hogy miért is "hívnánk meg őket" várják. Viszont tényleg az egyenes út a legjobb. Holnap közöljük a hírt
2020. aug. 5. 20:47
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy írjátok a meghívót, higy "Kedves Klári és Pisti!"(apuka és az élettársa) ebből egyértelmű hogy a gyerekek nincsenek hívva. Ha rákérdeznek, mondjátok, hogy helyhiány miatt.
2020. aug. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kicsit hasonló szitu volt nálunk is...

Anyum párja, és a gyerekei... 2 srác meg a párjaik.

Na de készülődtünk mi is az esküvőre... Anyumtól visszahallom hogy a férfi egyik gyereke meg a nője várja hogy jöhessenek... Ez már így kb 1.5 hónappal a dátum előtt volt, nem tudom, észre se vették hogy nem kaptak meghívót, gondolom... Évente 1x ha találkozunk már sokat mondtam, annyira régen nincsenek is a szüleink együtt.


Anyum közvetítésével "visszaüzentük" hogy nagyon sajnáljuk de nagyon szűk körű lesz az esküvő. Szerintem kicsit mellre szívták, de őszintén, nem érdekel. Az esküvő szervezés miatt sokan bepipultak rám (alkoholista nagybátyám akit meg sem hívtam, régi ismerős akit meghívtam aztán megsértődött mert szerinte hasonlított a kettőnk esküvője, wtf), akikkel azóta se beszélek és el kell mondanom hatalmas megkönnyebbülés. :D


Annyira parázik az ember az ilyen "mi lesz ha..." dolgoktól, de ha alig találkoztok, ritka családi eseményen meg 2 percet jópofiztok amerikai módon aztán kerülitek a másikat, simán megoldható. Amúgy se bírjátok őket, akkor meg fölösleges aggódni h mit gondolnak.

2020. aug. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!