Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő napján nagyszülő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő napján nagyszülő születésnapja. Ki mivel készülne?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pont az esküvőnk napján lesz a párom imádott mamájának a születésnapja.

Arra gondoltunk, hogy a vacsora alatt/után őt is megköszöntenénk. Ki mit adna? Virág? Valami tartósabb?

( Szülőköszöntő nem lesz,mert nem jók sajnos a viszonyok!)



máj. 1. 20:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Vén papper? Akkor lehet a nászéjszaka "jogát" fogja kérni, a régi szép idők tiszteletére :P


Van mammer? Akkor az meg a teljes bevételt, amit összehordott a násznép ("drága a farhát")

máj. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hmmm?

Írtam,hogy nagyMAMA.

Ha nem tudsz semmi értelmeset,akkor miért kommentelsz?:)

máj. 1. 20:29
 3/15 anonim ***** válasza:
19%
Nem vettetek még soha nagyszülőnek ajándékot? Adjál akkor neki virágot, azt jò napot!
máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Virág. De ha már ilyen nyilvánosan akarod köszönteni akkor szerintem vacsora előtt tedd. Vacsora közben azért nem tartom jó ötletnek mert az rólatok szól, utána meg már tánc van. Vagy ha még tudjátok oldani akkor lehetne délelőtt is és akkor valamivel személyesebb lenne. Egy masszázsbérletnek biztos örülne még.
máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm a javaslatot, végre valaki tudott értelmes választ adni:)
máj. 1. 21:40
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
én a nyitótánc után mondatnám be, hogy születésnapja és a szoros viszony alkalmából az első tánccal az új feleség után a nagymamát tisztelné meg. És a tánc végén egy virág-ajándék stb..
máj. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Anita Esküvő ***** válasza:
95%

Én olyan esküvőn voltam, ahol az örömanyának volt szülinapja. Amennyire vissza tudok emlékezni már ment a táncolós rész, amikor kinyomta a dj a zenét egy percre. Egy csokor virágot kapott az anyuka és közösen elénekelte az egész násznép a boldog születésnapot dalt. Még én is meghatódtam, olyan jól hangzott ahogy ennyi ember együtt énekel.


Majd írd meg, hogy ti mire jutottatok, kíváncsi vagyok! :) )

Sok boldogságot kívánok!

máj. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

A dédunoka érkezésének bejelentésével.😉

(Az azért elég tartós, nem?)

máj. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Suerintem a dedunoka erkezeset nem nyilvánosan kellene, mert ez egy bensőséges dolog. Hagyd hogy úgy élje meg hogy nemnszegeződik rá 100 ember szeme. A szülinapi köszöntés meg rendben is lenne. Csak ne tánc közben amikor az emberek már végre felállnak és elengedik magukat. Ha felbesuakitod a táncot akkor megint leülnek.
máj. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%

De én nem is mondtam, hogy mindenki előtt kell bejelenteni az unokát.

Vagy csak akkor öröm a nagymamának, ha hallja a násznép?

máj. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!