Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői fotózáshoz ötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői fotózáshoz ötletek?

Figyelt kérdés
Első körben belföldön keresnék, hogyha nem tudunk kimenni az elsődleges helyre akkor legyen egy "B" terv is

2020. aug. 11. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Helyileg merre? Azért csak nem mindegy, hogy nyiregyiek vagytok, de én Nagykanizsán ajánlok helyszínt.
2020. aug. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Legalább egy megyét írhatnál, meg milyen hangulatú fotókat szeretnétek.

De ha ennyire mindegy, akkor bármelyik park jó, a jó fotós kihozza a maximumot.

2020. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azert nem írtam megyét/ környéket, mert ha talalunk egy olyan helyet ami nagyon megtetszik, akkor az orszag masik felere is elmegyunk. Ha az elsődleges terv nem jon össze, akkor belföldön se messzebb elmaszkalni🙂
2020. aug. 12. 08:53
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk valamelyik botanikus kert?
2020. aug. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

De erre mit írjunk? Bárhol az országban.

Kastélyok, várak, parkok, angolkertek, arborétumok, műemlék épületek, romantikus kis utcák, tópartok, de láttam már temetőben készült képet is.

Ezért jó lenne legalább egy helyszín.

De ha valami extravagáns és baromi költséges is belefér, akkor Korda filmpark. Ott vannak a külső díszletek.

Martonvásár: kastély és park, de tó is van.

Tata: vár, angolpark, kis utcák, tó, csupa romantika.

Sopron és a bolondvár, meg ugye a hűség városa.

Szentendre, az esernyős kis utcáival, meg a Duna-part.

Romok: Cziráky kastély Lovasberény, vagy Zsámbék romtemplom.

Népies viselethez: Hollókő.

Disney hercegnős ruhához: Tiszadob, kastélypark.

Fertődi kastély? Én előtte megkérdezném, hogy nyílnak-e a rózsák az arborétumban.

De a keszthelyi kastély kertje is csodás. Meg a város, és a Balaton. Akár hajón is lehetne fotózni.

Margitsziget, ha nincs más ötlet.

De az se rossz, ha a fotóst kérdezed meg, neki van kapcsolata is, hogy hol, mikor, mennyiért.

2020. aug. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Fóti filmgyár még esetleg? Rengeteg díszlet van, különböző stílusokban. Bár nyilván meg kell beszélni, hogy be tudjatok menni és fizetni is kell külön a használatért.
2020. aug. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egy jó fotós többet ér, mint egy szép helyszín. Azt a pénzt, amit arra szánnátok, hogy messzire utazzatok egy különleges helyszínért, inkább fordítsátok arra, hogy a stílusotoknak megfelelő, jó szakembert találjatok. Aki érti a dolgát, az a legközelebbi parkban vagy tóparton is gyönyörű képeket fog csinálni rólatok.


Mivel nem írtad, hogy milyen típusú helyszínt szeretnétek (vízpart, kastély, stb.), nehéz konkrét helyet ajánlani. Ha tehetitek, válasszatok olyan helyet, ami a kapcsolatotok szempontjából fontos. Ahová együtt elutaztatok, vagy ahol kirándulni szerettek például tökéletes lehet.

2020. aug. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7

A fotósunk már megvan, nagyon tetszenek a munkaik. A helyzet miatt sajnos mar tobbszor kellett atvarialnunk a helyszínt es minél inkabb haladunk az idopont fele (oktober) be kell latnom, hogy nem sok esellyel tudunk kulfolre utazni.

Vizparti hely a szívem vágya, eddig minden helyszínt így kerestem.

Balatonnal is nezelodtem, hisz itt elunk, szemeztem Badacsonnyal, de nehez elengedni az elsődleges helyszínt és mas szemmel keresni az újat.


Ezért is irtam ki a kérdést konkrétumok nelkuk, barmilyen otletet szivesen veszek az orszag bármely reszerol. Gondoltam lesznek olyanok, akik megosztjak akar a sajat tapasztalataikat, hol fotozkodtak, stb.

2020. aug. 14. 07:57
 9/11 anonim ***** válasza:

Építkezés melletti homokkupacok, néhány cserepes pálma, vagy körforgalom nővényei:) Láttam ilyen képeket, mindenki ezeken szórakozott :)

Vagy pl Tihany, levendulamező.

2020. aug. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudom ti már túl vagytok rajta, de ha esetleg más menyasszony is rábukkan erre a kérdésre, akkor szívből ajánlom Lillafüredet, a miskolci tündérkertet és a Rubanbányai tavat. A szó szoros értelmében álomszép helyek.
2021. aug. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!