Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Baj, ha egy nő nem bírja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha egy nő nem bírja az esküvői hercehurcát?

Figyelt kérdés
Imádom a párom, szeretnék házas lenni, kihívásokkal teli szép élet, ami más mint eddig volt, jó tartozni az életed értelméhez, de én nem bírom az esküvőket. Feszélyezve érzem magam, nem nekem való, ez akkora baj?
2010. aug. 5. 12:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nos az álomesküvő!!!

Én nem szeretném, ha ott lenne 150 ember az esküvőmön... legyen ott az a 20-30 ember, aki igazán számít, aki igazán fontos, akinek igazán sokat köszönhetünk az életben!

Akár abban a kempingben Horvátországban, ahol voltunk... :P motorral, azokkal a barátokkal, akik ott voltak... hm, akár az idei nyaraláson is hozzámennék ott :)

2010. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
mi is szabadtérit szerettünk volna, de sajna nem sikerült, úgy lett volna a legjobb. én azt mondom, hogy mi érezzük jól magunkat elsősorban. hétvégén voltunk egy 200 fős lagziban, ahol már a vőlegény és a menyasszony is 10 órakor már hulla fáradt és ideges volt, mert szétszedték őket, gyere táncolt, igyál, mint valami gépek
2010. aug. 5. 12:45
 13/15 anonim ***** válasza:
Most nem értem a kérdésedet, valaki azt mondta, hogy ez baj? Csak mert százan leirhatjuk ide nők, hogy mi se szeretjük, ezért nem is volt, szóval nem egy hű-de-kivételes dolog lesz a te eseted. Sőt, manapság szerintem ez a gyakoribb...
2010. aug. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Üdv nekem most hetvegen volt az eskuvom.

kb 65 en voltunk de lehettunk volna kevesebben csak parom csaladja nem kicsi igy elhivtuk a szuk csaladon kivul a nagyneniket es az unoka tesokat is.

lakodalom nem volt hanem mas nap aposomeknal csinaltunk eg ebedet ahol 35 en voltunk jo volt a vegen pedig beledobtak minket a gumi medencebe. igy is lehet csinalni.

De en a helyedben a szuloket es nagyszuloket minden keppen elhivnam mert ez nekik eletuk esemenye es ha szulo leszel te is majd igy leszel.Sot lehet hogy majd te fogsz a leg jobban sirni mikor mennek gratulalni.

2010. aug. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Mi a trópusokon esküdtünk egy szigeten, csak mi és a két tanú és jóval olcsóbb volt mint egy 200 fős lagzi. Persze ez a párodon is múlik. Egy biztos nagyon romantikus volt, örök emlék.
2010. aug. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!