Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van Pest megyében egy kastély,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van Pest megyében egy kastély, nem a fenyőharaszti. Észak felé északnyugat, pesthez közel. Valahogy találjuk meg?

Figyelt kérdés

Volt egy árlistám is tőlük, de elvesztettem, na meg az elérhetőségük.

Szabadtéri, polgári és egyházi esküvőt is vállalnak.

Minnél jobban keresem annál kevésbé találom...:S


2010. aug. 6. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mekkora kastély, kisebb vagy nagyobb?
2010. aug. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem olyan nagy, ha jól emlékszem valami kék van a kastélyszálló nevében...


Azt tudom, hogy 80főnek tudnak szállást adni az esküvő után, és 120főig van a zárt étkezésre lehetőség

2010. aug. 6. 16:48
 3/12 anonim ***** válasza:
egyébként kíváncsiságból bepötyögtem, hogy "Pest megyei kastélyok". Külön lapot is adott ki rá, nem reménytelen az ügy, keress rá Te is !;)
2010. aug. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
2010. aug. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

tudod te hánymillió képpen próbáltam a googlit, már úgy is ahogy te írtad...

Egyszerűen annyira ideges vagyok, le kéne adni a foglalást, és elhagytam az elérhetőséget, a mindent, emailen sincs meg...

Már nem látok, tehát az ügyes vagy megy ez nem segít, csak pipább leszek tőle:S:S:S

2010. aug. 6. 16:54
 6/12 anonim ***** válasza:
Nézem folyamatosan, még a kastélyszállókat is. Még valami eseteleg? Település nevéből vmi?
2010. aug. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom:S de már a sajátomat sem tudom:S
2010. aug. 6. 17:01
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]


Nincs ezek között esetleg?

2010. aug. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Most jut eszembe, átnézem a válaszaim, egyszer még jórégen linkeltem valakinek, de mire megtalálom:S
2010. aug. 6. 17:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Megírnád ide is a kastély nevét.Érdekelne.....Köszi
2010. aug. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!