Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Sokan lemondták az esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan lemondták az esküvő meghívásotokat?

Figyelt kérdés

Most hétvégén lesz a nagy nap. Ilyen-olyan indokkal a társaság fele lemondta kb az utolsó pillanatban. Volt aki megmondta konkrétan a korona virus miatt. De úgy érzem szinte csak ez az ok. Természetesen megértem, nem neheztelek senkire csak szomorúak vagyunk.

150 fős a lagzi eddig 85en mondták le, ennek 90%-a az elmúlt 1 hétben.

Ti tapasztaltok hasonlót? Hany fős lagzi, hányan mondtak le?



2020. szept. 24. 00:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
20%
Szomorú de igaz,ahogy láthatod könnyen befolyásolhatóak az emberek.
2020. szept. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%
Tombol a koronavirus, ti pedig csaptok egy 150 fos lagzit? Nem most tort ki a virus, tehat volt idotok datumot modositani. Aki a koronavirus ideje alatt tomegrendezvenyt tart, annak szamolnia kell azzal, hogy sokan nem vesznek majd reszt rajta. En sem mennek. Meg a fiatal kategoriaba tartozom,igy valoszinuleg eszre sem vennem, hogy elkaptam, deviszont masokat befertozhetek! En mar nagyon varom ennek az egesznek a veget, de az emberek felelotlen magatartasa miatt egyellore felejtos!
2020. szept. 24. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
71%
A 2-esnek 100%-ban igaza van!
2020. szept. 24. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
72%
Vírus van, jó hogy lemondják.
2020. szept. 24. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
68%

Nem is engednék csak két tanús esküvőt, a vírus végéig.

Legalább elválik, hogy melyik nő akar igazán házasodni.. Vagy csak a csilivili miatt csinálja az egész badarságot..

2020. szept. 24. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
Rokonomnak most volt az esküvője, 60 fősre volt tervezve, 40-en jöttek el. Őszintén szólva kicsit én is aggódva mentem el, nem szívesen mentem volna emberek közé.
2020. szept. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%

Próbáld meg átérezni a helyzetüket. Egyre több a fertőzött, és már a fiatalok között is rengetegen vannak súlyos tünetekkel. Az emberek féltik magukat és a családjukat. Akinek van az ismerősei között veszélyeztetett, annak nem éri meg, hogy egy estét bulizzon az esküvődön, majd esetleg ő sodorja életveszélybe valamelyik szerettét. Minél több tömegrendezvényre megy az ember, erre annál nagyobb az esély.


Ne vedd magadra, mert ebben a meghívottak részéről nincs rossz indulat, csak aggódnak. A jelenlegi helyzetben számítani lehetett rá, hogy sokan lemondják. Aki úgy dönt, hogy mégis megtartja a lagzit, annak figyelembe kell vennie, hogy valószínűleg a násznép fele nem megy el.

2020. szept. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
71%
Világjárvány idején 150 fős cirkuszt rendezel, aztán csodálkozol hogy az emberek inkább kihagyják :D
2020. szept. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%

Múlt héten voltunk egy eredetileg 140 fősre tervezett esküvőn. Szombatig lemondták 54-en, ebből a ceremóniákra eljöttek 17-en, de a lagzira már nem maradtak.

Szóval igen, teljesen normális, hogy erre hivatkozva mondják le.

2020. szept. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
40%
Ne szomorkodj.Mondjuk elég pofátlanság az utolsó pillanatban lemondani.Én elmennék,akik annyira félnek,azok ássanak maguknak egy bunkert,és maradjanak ott.Ne foglalkozz velük kérdező,érzzétek jól magatokat.
2020. szept. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!