Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi alapján választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján választanátok menyasszonyi ruhát?

Figyelt kérdés
Van egy elképzelésem az álom ruháról, ami sajnos megvalósíthatatlan, viszont találtam hozzá közel álló ruhákat. Az egyiknek a felső része pont olyan mint amit szeretnék, a másiknak pedig a szoknyája. Összképre mindkettő nagyon tetszik, viszont a részletek miatt nem tudok dönteni. Ti mi alapján döntenétek?
2020. nov. 4. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
melyik az occsobb
2020. nov. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Arra nincs lehetőség, hogy varrass egy olyat, ami igazán tetszik? Felprobalnam, és amelyikben jobban érzem magam. Vagy keresgélnék még.


Egyszeri alkalom, én mikor magamra próbáltam a kinézetét ruhát, tudtam, hogy ezt akarom, és nem mást.

2020. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Tovább keresnék. Ezer szalon van ezerféle ruhával, nem igaz, hogy nem találsz egy normálisat.
2020. nov. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Megvarratnám az álomruhámat.
2020. nov. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is volt álomruha elképzelésem, sőt, a modell megtalálható volt egy budapesti szalonban is. Aztán elkezdtem próbálgatni mást is (ugyanott), és egy teljesen más fazonba és stílusú ruhába szerettem bele, ami a befutó lett.


Nézelődj még, vagy ha ennyire ragaszkodsz hozzá, varrasd meg.

2020. nov. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

1. amelyik hosszútávon viselve kényelmesebb

2. ár

3. Esetleg néznék még máshol

4. varratás: fb-on sok csoportban hirdetik varrónők magukat.

Én megértelek, hiába van ezer szalon, alig találok olyan ruhát, ami tényleg tetszik.

2020. nov. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt álomruhám. Felpróbálva teljesen kiábrándultam belőle, így mindenképpen érdemes próbálgatni. Ha valamelyiknél azt érzed, hogy ez kell, akkor vedd meg/foglald le. Ha nincs ilyen, akkor keresgélj még.
2020. nov. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Varratnám. Bár nekem is volt egy álomruha elképzelésem, elmentem, felpróbáltam, nagyon hülyén néztem ki benne. :D Utána felpróbáltam egy olyan ruhát, amit gyönyörűnek találtam, de biztos voltam benne, hogy nem az én stílusom, mert hogy túl nagy, túl királynős, túl sok.. na, az lett tökéletes

:D

2020. nov. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!