Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a különbség a mennyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a mennyasszonyi- és a szalagavatós ruhák között?

Figyelt kérdés
Lehet bérelni esküvőre is szalagavató ruhát?

2020. dec. 1. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetni lehet.
2020. dec. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, és szépek azok is. A szalagavatós ruhák igazából nem levitézlett menyasszonyi ruhák (én régebben ugyanis ezt hittem). De megkérdeztem egy kölcsönzőstől, azt mondta, hogy annyi a különbség, hogy könnyített anyagból vannak.
2020. dec. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A menyasszonyi ruhák fazonja lehet más. Szalagavatón fő szempont, hogy tudj benne táncolni.


Az esküvői ruhák nem feltétlenül annyira kényelmesek tánchoz, soknak van uszálya van több fazon is, drágább árkategóriában készülnek, mert 1-1 esküvői ruháért több százezer forintot is elkérhetnek bérlésre, míg a szalagavató ruhák átlagára 30-70 ezer forint között mozog.


Sok szalagavató ruháról meg lehet mondani, hogy szalagavatóra készült nem esküvőre. Menj el és nézz meg néhányat.

2020. dec. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
szerintem meg az arcedula a kulonbseg, ez az egesz lagzi rongyrazas, mindenki csak keres rajta...
2020. dec. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Szalagavatós ruhát általában 1-2 3 perces tánc erejéig használnak , míg a mennyiszonyit egy egész napon át . Bérelhetsz szalagavatósat , mint menyasszonyi , de az drágább lesz.
2020. dec. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Nekem a szalagavatós ruhám egy térdig érő, sötétkék ruha volt, amit a latin verseny táncosok ruhája inspirált. (Szűk, aszimmetrikus, sok fodorral.)
2020. dec. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Valahol semmi, ugyanazokat adják ki szalagavatóra és esküvőre is.
2020. dec. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Van, ahol kérnek diákigazolványt a szalagavatós ruhákhoz. De egyébként az árcédula a különbség, simán viselheted menyasszonyiként is.
2020. dec. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minőségi szalagavatós kölcsönzős helyről simán lehet esküvőre is kölcsönözni, de azt úgyis látod próbakor. Ahonnan mi kölcsönöztük gimiben anno, elég puruttya ruhákat adott, na, azokat sztem ciki lett volna esküvőre felvenni (elszíneződött, gagyi műcsipkés, ódivatú borzalmak).
2020. dec. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az egyiknél, ha rajtad van, elvesz életed szerelme, ha a másik van viszont rajtad, akkor nem kell összeházasodnod az osztálytársaddal.
2020. dec. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!