Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Létezik esküvő a szokásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik esküvő a szokásos mulatós/csavard fel a szőnyeget/zámbó jimmy zenék nélkül? Létezik esküvő, ami nem az ötvenes generáció bulizásáról szól?

Figyelt kérdés
Már a könyökömön jön ki a sok esküvőn látott részeg nagybácsi az átizzadt olivazöld rövidujjú ingjében és ujjnyi vastag arany láncában, ahogy a táncolni sem akaró 10 éves elrángatott kislánnyal twistel. Lassan kilátásban van a mi esküvőnk szervezése, én pedig szeretném úgy megélni a mi nagy napunkat, hogy ne feszengve vigyorogjunk, hanem például a 2000-es évektől frissebb zenék szóljanak, amik illenek is egy esküvőhöz. De létezik ilyen egyáltalán? (a külföldiában élők, tudom, nem mulatósra ropják, de azzal meg a leendő násznép nem tudna mit kezdeni)
2020. dec. 14. 12:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk csak ilyen háttérzene volt, valami jazz vagy klasszikus nem tudom már, vendégváró utána szertartás utána vacsora. Semmi tánc, csak beszélgetés, fényképezkedés. Alkohol se volt, nem hiányzott. Azt mondták a vendégek, hogy jobb volt így :)
2020. dec. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
95%

Van. Nekünk elég pici esküvőnk volt, és mivel vallásosok sem vagyunk, így pl a templomi is kimaradt. Megvolt a házasságkötés, aztán elmentünk az étterembe. Nagyon jó volt, ilyen totál családias beszégletős, egymásnak örülős esemény volt. Ugyan úgy volt menyasszonyi fehér ruhám, meg fátyol, meg minden, ugyan úgy megvolt a nagy-nap érzet, meg a királylányos érzet, meg hogy ez a mi nagy napunk, fontos nap az életünkben, nem csak egy ilyen hivatali attrakció.

A családunkkal, a legjobb barátainkkal ünnepeltünk, jót ettünk, önfeledt volt, olyan volt, mint ahogy azt mi elképzeltük. Semmi feszengés, meg nem tudom mi. Meg volt az is beszélve, hogy semmit nem fogadunk el nászajándékba, nem szeretnénk efféle klisés, kötelezőkörös hülyeséget. Aki ott van, érezze jól magát, ünnepeljen velünk.

2020. dec. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
24%
Jó tanács, legyen dress code, még mielőtt valaki megjelenik sport cipőben.
2020. dec. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
A te esküvőd nem? Akkor TE döntöd el hogy milyen zene lesz. (Akár a meghívóra is ráírhatod, mint téma, pl 2010-es évek slágerei.)
2020. dec. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

1) minden esküvőre a pár szervezi a zenét, és pont azt fogják játszani, amit a pár kér. Én voltam olyan esküvőn, ahol a szűk családot (szülők-nagyszülők) leszámítva mindenki 40 alatt volt, és egyszer nem csendült fel a szerelemvonat...



De a legtöbb esküvőn azt látom, hogy valójában erre van igény, megy a fikázás szóban, hogy ilyen vacak zene-olyan vacak zene, de egy-egy ilyen khm... "klaszikus" számra pörögnek fel csak az emberek 9-99-ig.

2020. dec. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

1. A saját esküvőre azt hívsz meg, akit akarsz. Ha nem akarod az 50-es részeg nagybácsit nézni, akkor nem kell meghívni. Én is úgy tervezem, hogy nagyrészt barátokat hívunk, nem az ezer éve nem látott rokonságot.


2. A zenét szintén te választod a saját esküvődön. Ha 2010 utáni zenéket akarsz, akkor az lesz. Nem olyan bonyolult...

2020. dec. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%

Én is voltam olyan esküvőn, ahol soft rock szólt.

Nagy lagzi volt (kB 150 fő) sok fiatallal, ők nagyjából ezeket a dalokat hallgatják. Mi jót buliztunk, de pl az öregek morgolódtak, hogy mi az, hogy eljöttek lakodalomba és nincs mulatós zene.

Mi sem hallgatunk otthon nóta tv-t, de engem nem zavar, ha lagziban felcsendül a "Szerelemvonat".

A ti esküvőtök, a ti választásotok. Fogadjátok el már az elején, hogy bárhogy is döntötök, mindig lesznek kritikusok.

Én a helyedben egy Dj-t kérnék fel és akkor tényleg azt játszhat, amit ti akartok. Ami szerintem fontos, hogy azért legyetek egy kicsit rugalmasak. Pl ha az egész esti Lady Gaga után a nagybácsi mégis Kis Grofót kérne a DJ-től, akkor ne álljatok le veszekedni se a nagybácsival se a DJ-jel. (egyiks ismerősünk mesélte, hogy volt ebből gond, nem is kevés. A menyasszony konkrét lejátszási listát adott neki, hogy mi az ami szólhat és mi nem. Az egyik vendég mindenáron egy tiltott dalt kért és iszonyatos családi patália lett belőle.)

2020. dec. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%

A ti esküvőtökön olyan zene fog szólni, amilyet ti akartok. Sőt, ha egyáltalán nem akartok zenét és táncot, úgy is lehet.

Nem is értem a problémádat.

2020. dec. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%
A megoldás egyszerű: lakodalom helyett egy szolíd éttermi vacsorát kell rendezni, ahol legfeljebb csak halk háttérzene szól. Mindenki kulturáltan megvacsorázik, a vendégek átadják a nászajándékokat, kellemes beszélgetés folyik, és este 9-kor, mikor egyébként is mindenki fáradt és a gyerekek úgyis hisztizni kezdenek a kimerültségtől, az étterem meg amúgy is bezár, mindenki elköszön és hazamegy. (Saját szememmel láttam ilyet egyszer egy étteremben, s nagyon tetszett ez a szolíd megoldás.) Azután ha a fiatal barátaitokkal bulizni akartok, azt megtehetitek egy másik napon külön. Így senki nem fog megsértődni, s mindenkinek ki lesznek az igényei elégítve.
2020. dec. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%

Tobb megoldas is van:


1. Nincs eskuvo

2. Van eskuvo, de nincs lagzi

3. A lagziba nem hivtok rokonokat, csak baratokat/fiatalokat, azt akkor mehet a zenes-tancos arconporges full bekabszizva, ha elhivod NKS-eket, lehet elmennek fellepnek es meg gazolajos csikocskakat is visznek:)

4. kulon lagzi a rokonokkal, kulon a baratokkal

2020. dec. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!