Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van, akinek az esküvőjén nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, akinek az esküvőjén nem volt se dj, se zenekar, hanem maga állított össze lejátszási listát?

Figyelt kérdés

Mennyire működőképes ötlet ez?

Megkérdeztem pár dj-t, igen csak 200 ezer Ft körüli ajánlatokat kaptam.

Az is eszünkbe jutott, hogy negyedennyiből bérelunk hangcuccot és csinálunk playlistet, de azért vannak fenntartásaim a dologgal kapcsolatban.

Egyrészt az nem túl dinamikus (egy dj a hangulat függvényében tudja változtatni, hogy mit játszik), másrészt félek, hogy egy idő után mindenki szeretné a saját kedvenceit berakni és káoszba fulladna az egész.

Nektek mi tapasztalatotok?


2021. jan. 3. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor esküvőn voltam, és zenekar volt, akkor is abból volt a legtöbb probléma, hogy a "gagyibbak" a saját pontos setlistájukkal jöttek, és nem nagyon akartak változtatni... és tökre leült a buli egy csomószor, mert nem biztos, hogy akkor akartak pihenni a táncolók, amikor épp ment a "nyugizene", meg épp nem ahhoz a dalhoz volt jónépnek hangulata. Ha a playlistet nem lehet kezelni, sztem nem jó ötlet, hacsak nem ismeritek annyira a jónépet, hogy tudjátok percre pontosan, hogy mikor milyen dalt érdemes játszani. Ha meg bele lehet nyúlni, akkor kell egy ember, aki kezelje, és aki tud NEM-et is mondani (pl. ha vki részegen konkrétan sértő dalokat akar berakatni, vagy ugyanazt a mulatós számot 5x).
2021. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Szabad megkérdezni hol ilyen drágak a dj-k? Tesóméknak nem volt ennyi kiszállással együtt sem. Borravalónak a szelfie gép kezelő lány 90%hogy leszopta. Menyecske tánc után kirángatta.

Hát én nem ezen spórolnék. De ha mégis összeállítás lesz megbíznék egy barátot a kezelésével. Hugomék is féltek hogy "jajj a barátok meg a vőlegény rokonai nem szeretik a lagzis zenéket "(csárdás&mulatós&magyar slagerek) erre jobban tomboltak mint mi falusiak.

Tehát nem lehetett azt sem kiszámolni annyira. Hangerőket is kell állítani ,vacsora halk lassabb zenével,ha ceremónia mester/vőfély beszél lehúzni vagy tust játszani. Mulatáskor felnyomni a hangerőt,ha pl :kismalac kismalac engedj be,nem engedek....(lehúzni)" és a nép kiabál be... vagy a "kezek a kezek a (lehúzni) kezek"

2021. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A polgári esküvőm utáni kis fogadásra magam állítottam össze a listát. De hiába fáradtam vele, igazából senkit se érdekelt. :D Mindenki evett, meg beszélgetett. De nem is az volt a cél, hogy táncoljanak. Az csak egy kötetlen kis déllutáni móka volt, a lagzi a templomi után lesz, ha egyszer majd meg tudjuk tartani végre. Ott természetesen zenekar lesz, el sem tudnám képzelni máshogy.
2021. jan. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A listát mi raktuk össze, de a hangosítást profikra bíztuk.
2021. jan. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindent mi csináltunk, nem hiányzott sem dj, sem zenekar. 😊
2021. jan. 4. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk én állítottam össze a zenéket, telefon és cdn. Bár ne tettem volna!... Boldog boldogtalan belenyúlt, más zenéket raktak be, olyan legalja cigányzenéket, mint a bódi Guszti. Teljesen elrontották a színvonalat, amit felépítettem az esküvőmre. Persze nem is tudtak viselkedni, leitták magukat a sárga földig és kitört a balhé is. Persze a zene lejátszó és a hangfalakat is teljesen tönkre tették, a végén már semmi zene se szólt belőle és össze törték. Persze nem az enyém volt, hanem kölcsön volt arra a napra. Nem győztem elnézést kérni a pincérek és a zene lejátszó tulajdonosától. Bőgve mentem egyedűl haza a saját esküvőmről. A férjemre se számíthattam, mert a balhés társasággal tartott. Már akkor tudtam, hogy nem kellett volna hozzá mennem, kár volt.


Ha rám hallgatsz, akkor jól megválogatod kik lesznek jelen és zenekart hívsz meg, akinek kikötöd, hogy nem játszhat mást, amit a násznép akar.

2021. jan. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Barátnőméknél így volt. Ott is folyton belenyúlkáltak, senki nem hallgatta végig a másik számait, belepiszkáltak az étterem hangosító cuccába, pedig többször kérték őket, hogy ne csinálják.
2021. jan. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk így volt, igaz nem klasszikus lagzi volt, hanem vasárnapi napközbeni esküvő, és tudtuk hogy táncolásra is lesz max 2-2.5 óra, illetve hogy nagy bulizás valószínű nem lesz. Ennek fényében nem akartam én see 100ezret kiadni. A helyszín ajánlott hangtechnikust aki hozta az eszközöket, mi USBn adtuk oda a srácnak a zenéket, mert nem mind volt fenn spotifyon, amit szerettünk volna (pld. bevonulási zene), nagyon udvarias, aranyos volt, minden rendben lett.

Külön zenét válogattam össze a kezdeti beszélgetéshez, majd a kajához/tortavágáshoz, végül a bulihoz. Mindet külön, jelzett mappába raktam neki. Mivel nemzetközi esküvő volt, kb felpakoltam a 70-es, 80-as, 90-es évek top slágereit (lol), meg egy jó nagy adag Michael Buble-t.

Azért volt egy fél óra, amikor mindenki jót bulizott. Azóta se feledem ahogy a férjem nagybátyja megpörgetett az Uptown Girlre. :D


Szóval az eseménytől, vendégseregtől függ nagyban, meg hogy ti mit akartok. Én nem vágtam eret hogy nem volt órákig táncikálás, de tudtuk hogy a vendégek se akarják azt majd egy vasárnap délután.

2021. jan. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!