Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki nagy luxus eskuvot akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nagy luxus eskuvot akar ugy hogy a szuleivel es a parja szuleivel fizetteti ki miert akar minden aron drga helyen, mindenbol a premium kategoriat?

Figyelt kérdés
Mi van az ilyen lányok fejeben? Miert nem akar hazra /lakásra kolteni inkabb? Nektek nem az lenne a fontosabb?
2021. jan. 19. 12:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

És, ha most beleadod a pénzt, és megromlik a viszony és egész életedben neheztelni fogsz a feleségére, mert "ő gatyátlanított le titeket", akkor szerinted nem lesz szomorú (miközben a csaj lehet, hogy nem is érzékeli)?


Nem kell mártírkodni, hanem meg kell mondani, hogy ti nem fogtok tudni drága desszertet fizetni, mert ehhez hozzá kéne nyúlnotok a megtakarításaitokhoz. (Nyilván lehet finomabban fogalmazni, ha azt is értik).


Tudnak egyáltalán arról a fiatalok, hogy nem tudjátok kifizetni? Tényleg úgy gondolják, hogy bármit fizetnetek kell?

2021. jan. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a lakás/ház lenne a fontosabb. Nem ismerem az egész történetet, de a véleményem az, hogy a gyerekedet felnevelted, ez volt a te kötelességed. Ha tudsz neki segíteni elindulni az életben, az remek, de már egyáltalán nem lehet elvárás a gyereked részéről, a gyereked párja részéről meg pláne nem. Tudom, hogy neked a gyereked a legfontosabb és hogy szeretnél segíteni neki, de ha bajba kerülsz, mivel az összes tartalékodat oda adtad nekik esküvőre, akkor utána te tudsz majd a gyerekedhez fordulni segítségért? Felelőtlen döntés lenne odaadni nekik a megtakarításodat, ha aztán anyagi gondjaid lehetnek...
2021. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Testveremeknel is ez van. Jegyesek már két éve, de a párja szülei jómódúak és vannak elvárások, és az egyik elvárás az, hogy a mi szüleink is állják a felét. Ezért ők is sokat veszekednek, anyuekkal is veszekszik sokat a hugom, és főleg szomorú, mert most ő tesz félre extra pénzt, hogy kipotolja az "ő részét" a lagzira... Elég zűrzavaros.

Szerintem mindig jelzés értékű ha már az esküvő osszeugrasztja a párt és a családokat.

2021. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Az esküvő csak egy nap. Nagy nap, de nem múlik rajta igazából semmi. Vagy ha nem puccos helyszínen, a legdrágább kaják még piák között házasodik az ember, akkor már nem is számít, hogy összeköti a szerelmével az életét? Ez egy jóérzésű embert akkor is boldoggá tesz, ha két tanúval történik a polgármesteri hivatalban.

Nem azon kéne múlnia a gyereked boldogságának, hogy adsz-e pénzt az esküvőre. Tudom, hogy milyen árak vannak, meg nem csak elméletben gondolom így, nekem is most nyáron lesz esküvőm. A szüleim megmondták, hogy ők jó szívvel adnak X forintot, ha akarom esküvőre, ha akarom nászútra, ha akarom életkezdésre. Én biztos nem fogok annyi pénzt esküvőre elszórni, nagy részét félre tervezem rakni. De ha egy fityinget sem tudnának adni, akkor is megérteném. Sőt, mondtam is nekik, hogy nem kell adniuk semmit, mert nem lesz nagy lagzi. Ennek ellenére ők szeretnének annyival támogatni, és ezért nagyon hálás vagyok.

De semmit nem KELL adnod. Pláne, ha nem állsz jól anyagilag. Nem az esküvői pénzen múlik a gyereked boldogsága, hanem azon, hogy kivel házasodik.

2021. jan. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!