Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Normális, hogy ennyire megvise...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire megvisel az, hogy az exbarátom nyáron összeházasodik egy régi barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Szóval az exbarátommal már kb. 3 és fél éve szakítottunk, de nagyon szerettem, sosem szerettem senkit annyira mint őt. Aztán miután már szakítottunk az egyik barátnőm elkezdett vele kavarni a hátam mögött és végül összejöttek (volt emiatt köztünk egy mosolyszünet). Most már az esküvőre készülnek (egy év együtt járás után) és az egész baráti társaságunk megvan hívva, én is...Valahogy nagyon fáj nekem ez az egész és úgy érzem nem is szereti azt a lányt csak nagyon meg akar nősülni és éppen ő van mellette. Nem csak én gondolom azt, hogy egyáltalán nem illenek össze. Valahogy az benne a legrosszabb, hogy úgy érzem mivel a baráti társaságunkból nősül, így mintha örökre az életem része maradna.
2021. jan. 22. 22:25
1 2
 1/17 noone91 ***** válasza:
96%

Nem tudom, nincs ralatasom arra, valoban osszeillenek-e.


Azt már annal inkabb latom, hogy te 3,5 ev utan sem tudtad elengedni, amit szemely szerint oriasi hibanak tartok. 3,5 evet elpazaroltal a fiatalsagodbol sovargassal, ahelyett, hogy ezt az idot is kielvezted volna, megelted volna.


Javaslom minel hamarabb terj vissza a foldre. Az ex pasid es ex barátnőd osszehazasodnak, akkor is, ha ez Neked faj, akkor is, ha pezsgot bontasz. Lépj tovabb csajszi.

2021. jan. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát azért azt nem mondanám hogy nekem senkim se volt azóta. Párkapcsolatom is volt és randiztam is, szóval igen megpróbáltam továbblépni.
2021. jan. 22. 22:39
 3/17 noone91 ***** válasza:
99%

1-es vagyok


Ezek nagyon jó dolgok. Akkor valószínűleg az a gond, hogy jelen pillanatban egyedül vagy, és ez érint negatívan, nem feltétlenül az exed.


Vagy soha nem tudtal rajta tullepni? Akkor sem amikor volt pasid?

2021. jan. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
10%
Mert tudod, hogy a te hibád, hogy nem tudtad hol a helyed, és nem becsülted meg a kanid.
2021. jan. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem normális. A helyes válasz.
2021. jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem azért érint csak rosszul, mert szingli vagy épp. Ez csak egó kérdése, hogy ő "tovább jutott az életben" jelenleg, mint te. Nem kötelező elmenni a lagzira, tök megérthető, ha erre nincs kedved.
2021. jan. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Vigyél magaddal az esküvőre egy olyan pasit, aki sokkal néz ki, mint az exed. Hadd lássák csak.

Szerintem most csak az egodat bántja ez az esküvő, amit megertek, valószínűleg engem is bantana. Az idő amúgy majd megoldja.

2021. jan. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 FoxtrotLidérc ***** válasza:
91%

4-es, hallod húzd már le magad a f*szba, te szerencsétlen! Szó sem volt arról, hogy a kérdező hibája volt a dolog... Elég unalmas már, hogy minden nőre kivétel nélkül durrogsz, mint egy hiperaktív s*gg.


Kérdező: A körülményekre való tekintettel, nem csodálom, hogy így érzel. De szerintem húzz egy vonalat, és ne menj el az esküvőre. Nem vagy köteles fájdítani a szívedet. És próbálj meg túllépni rajtuk! Nem egyszerű, tudom. De próbáld meg! És fel a fejjel!

2021. jan. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#2: Itt a "próbáltam" a kulcsszó. De nem hibáztatlak, én sem tudnék továbblépni, ha bennemaradnék egy közös baráti társaságban ÉS végig kéne néznem, ahogy összejön valakivel, akit régen barátomnak hittem, sőt, még össze is házasodnak.

A körülményeket tekintve teljesen normális, hogy így érzel, én a helyedben eltávolodnék az exemtől, a barátaimmal csak nélküle találkoznék, vagy adott esetben új baráti kört keresnék, és így már lenne esélyem tényleg továbblépni.

2021. jan. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senki sem boldog attól ha az exe házasodik. Főleg akkor ha a barátnőjével.

Nem feltétlen jelenti hogy nem vagy rajta túl, lehet csak ilyen pánik fogott el, hogy vele már soha többé nem lehetsz, de aztán ha magadba nézel lehet nem is akarsz:D

Azt nem a te posztod eldönteni hogy jól cselekszenek e, ha nem illenek össze, pár év múlva úgyis elválnak. Neked ebben a helyzetben csak “nézői” jogaid vannak, beleszólásod nincs.

2021. jan. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!