Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre hány pár cipő kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre hány pár cipő kell a menyasszonynak?

Figyelt kérdés
Alap, táncos, átöltözős, pezsgős, papucs a zuhanyhoz. Kihagytam valamit?

2021. febr. 3. 12:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, én azért már csak visszavenném. Ha már show akkor legyen show. Aztán majd leveszed mikor senki nem figyel. Persze akkor harisnyával is úgy kell készülni, de ha már cipőből pezsgő, akkor add meg a módját rendesen. :)
2021. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%
#11 Fúj. Mondjuk ha láb ízű pezsgőt akar itatni a bikájával, akkor mit számít még egy kis igénytelenség :D
2021. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

😀 Erre nem gondoltam.


De miért? Felvenni is fel lehet azt egy kis idővel korábban.

2021. febr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

??

Max. kettő. Egy alapból és egy váltó, ha megfájdulna a lábam vagy feltör.

Bár mi nem iszunk cipőből pezsgőt, az is igaz...

2021. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
94%
Rokonságban a menyasszonyon végig fehér tornacipő volt (igen, a menyecskeruhához is). Ő közölte, hogy nem fog szenvedni egy rossz cipőben élete nagy napján.
2021. febr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Hűha. Hát én egy pár cipőben leszek végig. Még a papucs a zuhanyhoz részt értem ha idegen helyen lesz a szállás, de mondjuk ebből a szempontból tök irreleváns, hogy valaki menyasszony vagy nem.

Ilyen cipőből ivás tényleg van? Durva, azt hittem ez csak egy urban legend. Guszta.

2021. febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány lába van, egyébként elég egy pár is, ha az a menyasszony szerény...
2021. febr. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A pezsgő ivás hagyománya úgy szokás, hogy a menyasszony rendes cipőjét kapják le róla valamikor, nem lesz időd arra, hogy gyorsan elszaladj cserélni valami kínai vacakra, hogy azt tegyék tönkre. Akkor az már nem hagyományos, ha rád várnak hozzá, hogy odaadd. A meg mindegy, egy kényelmes szép cipő kell, és egy lapos is, ha már nagyon eleged lenne a magassarkúból. Nekem 5 centis sarka volt,azt egész éjjel bírtam.
2021. febr. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a cipőből ivást a legutóbbi lagzin, ahol voltam, úgy oldották meg, hogy a menyasszonyi cipőbe beletették a feles poharat, abba töltötték az innivalót a vőlegénynek.


Mindenesetre elég gusztustalan így is.

2021. febr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Amit utolsó mond, az még talán oké. De ez a cipőből ivás tényleg elég undi amúgy.

Mert gondolj bele, az egy dolog, hogy te direkt erre veszel egy cipőt, ami mondjuk a te lábadon még nem volt, oké. De ettől még a boltban már bármilyen gombás körmű, mosdatlan lábú vevő felpróbálbatta, senki nem biztosítja neked, hogy az még más lábán nem volt.

2021. febr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!