Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házassági évfordulónk alkalmáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házassági évfordulónk alkalmából szeretnék egy "esküvői fotózást", kit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Az van, hogy 2. házassági évfordulónkat szeretném megörökíteni, egy profi fotós segítségével. Gondoltam családi (babás) képekre, műteremben, de szívesebben fotózkodnék a szabadban, valami romantikus helyszínen :) Az is megfordult a fejemben, hogy ismét beöltöznénk... :)


Lényeg, hogy egy ilyen akcióhoz szeretnék egy megbízható (nem túl drága) fotóst. Néztem esküvői fotósokat, de nem tudom, hogy ők vállalnának e ilyet. Kérlek ajánljatok valakit! :)


Köszönöm :)


2010. aug. 17. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Én tudok neked ajánlani, csak írj privát üzit, mert kitörlik sajnos a választ, mert hirdetésnek számít (jártam már így). :) Amúgy nagyon tetszik az ötleted!
2010. aug. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2010. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én tudok egy nagyon jót Pesten, de nem olcsó. Privi?
2010. aug. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kaposváron a Diseri tud szép képeket csinálni
2010. aug. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csakis Gábor Gábor jöhet szóba :)
2010. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

www.naszriporter.hu


Árakat nem tudok, de biztos, h nem olcsó kategória, tekintve, h nagyon profi. Imádom a képeit, sajnos csak az esküvőnk után "fedeztem fel". Jövőre leszek 30 éves, lehet, hogy egy "nászriporteres" fotósorozatot kérek magunkról (akkor lesz 2,5 éves a lányom és reményeink szerint tesó is lesz már).

2010. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm Lányok!! :) Igen, a nászriporter munkáiból én is láttam néhányat, valóban nagyon jól dolgozik. Én is csak az esküvő után találtam rá. Anno egy nagyon aranyos fotósunk volt, de így utólag látom, hogy lehetett volna sokkal kreatívabb és jobban is irányíthatta volna. Ezért keresek olyat,aki jártas esetleg az egyéb témákban is.

Megnézem akiket írtatok :) De várok még további ötleteket

2010. aug. 18. 07:25
 8/8 anonim ***** válasza:
www.szitamarton.hu :))))
2010. aug. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!