Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő zenész és Dj nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő zenész és Dj nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném megtudni, hogy volt e valaki olyan esküvőn ahol nem volt zenész?

Egy laptop lenne rákötve a hangfalakra és arról szólna a lejátszási lista.

Így is megvan a megfelelő hangulat?

Kit kértetek meg hogy indítsa el a fontosabb pillanatokban a zenéket? ( pl: keringő)


Köszönöm!


2021. ápr. 18. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
A miénk ilyen volt és jó bolt a hangulat
2021. ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Barkit meglehet kerni, teszel egy youtubeot es beteszel egy eskuvos playlistet aztan minden mehet flottul. Csak tegyel adblockert a gepre mert hanem teli lesz reklammal :)
2021. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
vagy fizess elő egy hónapot, ami különben ingyenes a youtube musicnál. Akkor nincs reklám.
2021. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

Mi pontosan erre kértünk fel DJ-t. A DJ megkapta az esküvői forgatókönyvet, meg a zenei kívánságlistát. Az esküvői forgatókönyvből kapott példányt a vőfély és az étterem is. A vőfély hangolta össze a konyha és a DJ munkáját a vendégek szórakozásával. Kicsi, 30 fős esküvő volt. De jó volt így, hogy mindenki tudta mikor mi a dolga.

Tudom, azt kérdezted, hogyan lehet megoldani DJ vagy zenész nélkül. Ha csak háttérzajnak menne a zene halkan, akkor összeállítjátok a listát, rámentitek laptopra és kész. Ha viszont lenne jelentősége, pl.szeretnétek táncolni, esetleg menyasszony táncot is terveztek, akkor érdemes felkérni valakit, aki foglalkozik a zenével.

2021. ápr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4%

Egyrészt vannak jogdíjak, ezért nem gondolnám,hogy étteremben csak úgy szólhatna a youtube zene listátok. Kivéve persze ha otthon lesz az esemény.

Ja és ha laptoprol szól a zene,amúgy is majd biztos lesz valaki,aki majd a saját zenéit szeretné betenni, gondolj csak pl egy házibulira,amikor azon megy a hadakozás,éppen kinek a zenéje szóljon. Ha táncolni szeretnétek,akkor semmiképp sem ajánlom. Még ha van előre kalibrált lista is, a hangulat sokmindent meg fog majd határozni.A dj főleg egy tapasztalt esküvői dj pedig felismeri,hogy a násznép mitől indul be,látja a reakciókat és adott esetben tud váltani.

2021. ápr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Tapasztalt DJ, tapasztaltan kattintgat.
2021. ápr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen esküvőn szeptemberben abszolút jó volt, kb. 30-40 fő volt. A pár egyik barátja kezelte a gépet. Ők letöltötték a számokat, hogy ne legyen benne reklám, meg ha elmenne a net, akkor is szóljon.

Korábban inkább zenekar-párti voltam, de rájöttem, hogy így sokkal változatosabb zenét lehet biztosítani. Ha nem túl nagy létszámú esküvő, én ezért nem fogadnék fel DJ-t, HA van megbízható ismerős, aki ezt kezeli és örömmel vállalja, és nem lesz matt részeg már este 8-ra.

2021. ápr. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 stevejones ***** válasza:
Egyik ilyen "fapados" esküvőn én voltam a DJ. SOHA TÖBBET! Iszonyat meló, az nem úgy van hogy beteszek egy plylistet, hogyne! Hanem tudjátok, hogy van? Részegen beugatnak, hogy deháténeztaszámotakaromeééééé, meg leöntik piával a laptopot, a kisgyerekek széthuzigálják a kábelt, nincs elég áram az erősítőhőz, folyton leold a bizti! Aztán fikáznak mert nem tetted be a bódicsabilegújabbslágeréte! Aztán meg beleóbégatnak a vakvilágba! És ez még egy jó ismerősöm esküvője volt nem egy proliesküvő! Na szóval vagy béreltek egy jó DJ-t aki helyén kezeli az ügyet, vagy megkértek egy balekot aki folyamatosan kezeli az igényeket, vagy ne is legyen zene!
2021. jún. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!