Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek milyen volt a bevonulás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen volt a bevonulás az esküvőjén?

Figyelt kérdés

2022 tavaszára tervezzük az esküvőt. De előre félel, hogy bőgni fogok mint egy kis óvodás bevonulás alatt, a szertartáson.

Persze normálisnak gondolom, hogy pityereg az ember.

De én ha meghatódom akkor nem csak legördül 1-2 csepp az arcomon, hanem zokogok.

És elég kellemetlen lenne, ha a szertartás alatt taknyam-nyálam folyna. Az eljegyzésből kiindulva... Akkor 1 órán keresztül alig tudtam megszólalni mert csak sírtam. :D

Nektek milyen volt?



2021. ápr. 24. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Én valami ilyenre gondoltam.


https://www.youtube.com/watch?v=s-XaKuG_bGM

Örök emlék maradna,hidd el!

2021. ápr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem volt.
2021. ápr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Én is azt hittem hogy bőgni fogok,már a bevonuló zenénken,de nem így volt. Valószínűleg az izgalom nagyobb volt,vagy nem tudom az okát. Amúgy én még nem láttam zokogva bevonulni menyasszonyt,max csak olyat,aki elérzékenyült és esetleg kicsit könnyezett.
2021. ápr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Még előttem az esküvő, de nem tudom még. Én nem igazán szeretnék bevonulást.

Amúgy ismerőseim, akiknek volt, inkább arról meséltek, hogy mennyire izgultak. Szerintem maga a házasságkötés szertartása jóval meghatóbb, mint a bevonulás, inkább ott esélyes, hogy sírni fogsz.

Nem tudom, hány fős esküvőt terveztek. De ha azok vannak ott, akik tényleg ismernek (és nincs meghívva a nagynéni unokatestvérének a szomszédjának a volt kollégája is), akkor úgy gondolom, hogy előttük, a közeli a barátok és a család előtt nem ciki sírni.

2021. ápr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Valamiért tök feszült voltan, így vigyorogtam mint a vadalma...Hogy miért voltam feszült, nem tudom, 7 éve együtt éltünk, gyerekünk is volt(tervezett)...Fogalmam sincs miért volt ez, tétje sem volt.
2021. ápr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi simán besétáltunk a férjemmel kézenfogva. 😊
2021. júl. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!