Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kísérheti a menyasszonyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kísérheti a menyasszonyt egyszerre a két apukája?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a templomba/házasságkötő terembe úgy mennének be, hogy a vér szerinti apuka az egyik oldalon, a nevelőapa a másik oldalon. Van erre szabály, hogy egy ember kísérhet?

2019. okt. 1. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Semmire nincsen szabály, az esküvőd olyan lesz amilyennek csak szeretnéd, és legyen is olyan. Engem egy 4 fős társaság kísért, azok a férfiak akikre felnézek és akik mindig mellettem voltak. Egyik sem az apám vagy nevelőapám, 2 ember még csak családtag sem volt. Nem éreztem volna helyesnek "választani" közülük.
2019. okt. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Eskuvokon sokat dolgoztam :). Nincs erre szabaly. Mar mindent lattam. Egyedul bevonulos, ket szulo kiseri anya-apa, ket apa, vagy a volegennyel jon be... stb.
2019. okt. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
De aranyos! Szerintem ez egy baromi jó ötlet :)
2019. okt. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Nincs rá szabály, sőt akár vonulni sem kell. Kicsit szokatlan ez a megoldás, de biztos, hogy volt már ilyen.
2019. okt. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!