Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kisérő lany aki a volegenyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisérő lany aki a volegenyt kiseri milyem ruhaban szokott lenni? mar az abroncsos nagy ruha nem divat ugye?linkelnetek kepet milyet lehet oda

Figyelt kérdés
2021. jún. 1. 08:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%
Életemben nem hallottam még ilyenről hogy vőlegényt kísérő lány. De lehet csak tájékozatlan vagyok a népszokásokkal kapcsolatban. Gondolom vidék, az abroncsos ruhából kiindulva.
2021. jún. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
45%

ennse ertem, ez mi.. a volegenyt az anyja szokta kiserni maximum.

de szerimtem olyasmi ruha, mint a koszoruslanyoke, egy egyazeru, elegans, hosszu ruha megfelelo lehet. abroncs mar reg nem divat, menyasszonyoknal se nagyon...

2021. jún. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
40%
Mifelénk is a szülei kísérik a vőlegényt
2021. jún. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

van egy kiindulo hely a templomba menez fele es ott kiseri a menyasszonyt egy fiu . a volegenyt meg egy lany.majd a templom utan mar egyutt jonnek ki

felenk ilyen van

vagy ez nalatok hogy mukodik?

2021. jún. 1. 08:46
 5/23 anonim ***** válasza:
64%

Se Budapesten se vidéken nem láttam még ilyet hogy kísérőlány meg fiú. Külföldön se. Nincs ilyen, mi értelme ennek a kérdésnek?

Apa, anya híján idősebb rokonok kísérik oltárhoz a feleket, nem lányok meg fiúk. (Pl Károly kísérte be Meghant az apja helyett.)

2021. jún. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
ez furcsa hogy nincs feletek. akkor pl amikor a templom fele mentek es ott a kis 'zenekar'dobol meg ilyesmi ott a volegeny az anyjaval megy vagy a menyasszonnyal feletek?vagy egyaltalan a seta sincs?csak ugy bemennek a templomba?
2021. jún. 1. 09:05
 7/23 anonim ***** válasza:
88%

Inkább te mondd meg hogy hol van az a "felétek".

Én budapesti vagyok (vagyis voltam). Nincs ilyen vonulás meg zenekar. Autóval érkezik a menyasszony, templom előtt kiszáll, ott várja a kísérője, elsősorban az apja, ha nincs akkor leendő após vagy idősebb férfirokon és bekíséri az oltárnál várakozó vőlegényhez.

Külföldön is ugyanez a forgatókönyv.

2021. jún. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nincs ilyen, a szülők szokták kísérni a párt: a menyasszonyt az apukája, a vőlegényt az anyukája. De sokszor együtt mennek.

Max. úgy tudom elképzelni, hogy az egyik koszorúslány kíséri a vőlegényt, ez is valami ilyesmi funkció lehet. A lényeg, hogy ne öltözd túl a menyasszonyt, tehát, ha ő nem abroncsosban van, akkor te ne vegyél fel abroncsosat. De szerintem egy hosszú, elegáns ruhával nem lehet mellélőni:

[link]

[link]

[link]

2021. jún. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 30 éve falun valóban volt kísérője a vőlegénynek, és a menyasszonynak is kísérőfiúja. Hagyomány volt. Heves megyei vagyok. Azt nem tudom máshol így volt-e, de felénk igen.

A kisérőlányok abban voltak, ami nekik tetszett, de általában rózsaszín, bordó, világoskék, zöld abroncsos ruhákba öltöztek.

2021. jún. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
9.es mostanaban mar nincs mar feletek se kisero? (csak hogy irtad 30 eve volt)
2021. jún. 1. 11:03
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!