Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mehetek fehér ruhában esküvőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mehetek fehér ruhában esküvőre?

Figyelt kérdés

Szép estét mindenkinek!

2021-ben mennyire él még ez az illemszabály, mi szerint illetlenség a fehér szín esküvőn?

Nem hideg hófehér, hanem egy inkább melegebb árnyalatú térd alá érő ruhát szeretnék felvenni fekete cipővel és kézitáskával, hogy azért jól látható legyen az, hogy nem én vagyok a menyasszony.

Elnézőbbek most az emberek, találkozott már valaki hasonlóval esküvőn?

Én már találkoztam pirossal, feketével és fehérrel is



2021. júl. 12. 21:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%
A #10-esnél a pont, nem fogja a szemedbe mondani, hogy nem mert nem akar megbántani, de magában nem fog szépeket gondolni rólad. Ez az ő nagy napja, nem a tiéd! Add meg neki a tiszteletet, biztos vagyok benne hogy van még kismillió szín ami jól állhat neked, válassz azok közül.
2021. júl. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%

Nézd, engem nem zavarna menyasszonyként. Pláne, ha a menyasszonyon klasszikus abroncsos vagy legalább egy hosszú ruha van. Túlöltözni valóban nem illik, de egy ilyen térd alá érő ruha nem túlöltözés. Viszont rákérdeznék a menyasszonynál, hogy milyen ruhája lesz, mert ha ő sem "nagy" ruhában lesz, hanem ilyesmiben, akkor valóban nem kéne.


"Én már találkoztam pirossal, feketével és fehérrel is"

Én is és semmi probléma nem volt belőle, pedig ne egy falusi lagziban voltam már, ahol azért élnek a hagyományok. Szerintem inkább az a klasszikus hiba, hogyha valaki alul -vagy túlöltözik, vagy ha ri.b@ncos és kit van mindene, amire azt hiszi, hogy elegáns, pedig nem esküvőre való.

2021. júl. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%

Most komolyan nincs másik ruhád, nem telik egy új ruhára vagy annyira nem áll jól semmi, hogy csak fehérben tudnál megjelenni? Te magad is érzed, hogy bunkóság lenne, ezért tetted fel a kérdést.


Egyébként hétvégén házasodik a párom bátyja, leendő anyósom meg fehérben megy az esküvőre :D Illetlen és bunkó húzás, de legalább mindenki ki fogja röhögni (meg is érdemli).

2021. júl. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó érzés van benned, válassz másik ruhát.
2021. júl. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
94%

Vegyél másik ruhát. Iszonyat gáz az, amikor nem lehet megállapítani egy esküvői fotóról, hogy azon a menyasszony szerepel-e vagy egy vendég, főleg mióta manapság nemcsak ilyen csicsa-micsa esküvői ruhákban esküsznek a nők kizárólagosan.

Elmész egy turiba, 3000 Ft-ból van egy új ruha. Vagy ha csak a fehér van, akkor fesd be textilfestékkel vagy fess rá virágokat, sokat.

2021. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
89%
Én speciel kékben mentem férjhez, ezt előre közöltem is a vendégekkel és azt is, hogy mindenki azt vesz fel, amit akar. Volt, aki pirosban jött, de mindenki tudta, hogy nem lesz átöltözés, menyecsketánc, ilyenek, így nem volt zavaró. Ezzel együtt azt javaslom, ne fehérben menj, az a biztos. Felesleges rizikó és tényleg nem illik. Neked sem lenne komfortos, ha azon aggódnál, belefér-e, hiszen nyilván aggódsz, ezért írtad ki a kérdést. Barátnőm egy sima szülinapi bulira jött hasonló ruhában, mint amit leírtál, mindenki azt kérdezgette, esküvő lesz/volt-e. Szóval szerintem ne.
2021. júl. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Fazonját is függ, ha egy nagyon egyszerű pamut vagy len, gombokkal, masnival, esetleg felraksz egy derékövet, akkor nem biztos hogy gáz…meg azért általában egy menyasszonyi ruha mindenhogy kitűnik a többi közül, mindegy, hogy a násznép mit visel. De te is mered a menyasszonyt, ha visszafogott, kis esküvő lesz mondjuk neki is egy egyszerűbb térd ruhával, akkor már fura lesz a tied, mindegy, mivel veszed fel. Én azért a helyedben egy sima nyári színes egyberuhát hamarabb felvennék, mint egy alkalmit, ami nem felel meg a “szabályoknak”, ebben maradi vagyok. Na meg ha határeset a ruha színe, akkor ott van az is, hogy fényképeken már simán lehet fehér a te ruhád is. Én jàrtam már úgy, hogy a sötétkék ruhám feketének tűnt utólag a képeken :/.
2021. júl. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!