Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mehetek fehér ruhában esküvőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mehetek fehér ruhában esküvőre?

Figyelt kérdés

Szép estét mindenkinek!

2021-ben mennyire él még ez az illemszabály, mi szerint illetlenség a fehér szín esküvőn?

Nem hideg hófehér, hanem egy inkább melegebb árnyalatú térd alá érő ruhát szeretnék felvenni fekete cipővel és kézitáskával, hogy azért jól látható legyen az, hogy nem én vagyok a menyasszony.

Elnézőbbek most az emberek, találkozott már valaki hasonlóval esküvőn?

Én már találkoztam pirossal, feketével és fehérrel is



2021. júl. 12. 21:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Én lebeszélnélek róla.
2021. júl. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Sok esküvőn megfordultam az elmúlt pár évben(20-30). Még nem találkoztam ilyen esettel.
2021. júl. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Fekete és piros ruha már talán nem olyan szigorúan tiltott, de a fehér még mindig a menyasszony színe szerintem. Mondjuk a saját esküvőmön pont letojtam volna, de azért inkább valami barackszínt vagy rózsaszínt vagy valami más, világos színt választanék a helyedben a fehér helyett.
2021. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem, nem mehetsz. A fehér aznap a menyasszonyé. Te bármelyik más színt választhatod.
2021. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Ne menj fehér ruhába.
2021. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Nem tartom magam maradinak, de szerintem ez olyan hogy mégiscsak add meg ezt a tiszteletet vagy privilegiumot a menyasszonynak.


Ha pl fehér alapon vannak színes virágok, egyéb minta, még az is más de azt gondolom ezt illik kerülni.

2021. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Kérdezd meg a menyasszonyt, hogy őt zavarná-e ha fehérben mész. Ha nem akkor teljesen rendben van.


Egyébként sok menyasszony választ törtfehér, illetve elefántcsont színű ruhát, úgyhogy attól mert melegebb árnyalatú az is amit te választasz még lehet ugyanolyan, mint a menyasszonyé.

2021. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Én sem tartom jo ötletnek a fehéret.
2021. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
teljesen fehérben nem, de mintásban vagy ombre átmenetes, esetleg részben fehér ruhában, vagy fehér blúzban már nem problémás
2021. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Ne menj. Ezt férjként írom, és tudom, hogy mennyire fontos volt a feleségemnek ez. Viszont azt is tudom, hogy ha lett volna bárki, aki fehérben akart volna menni, nem lett volna "pofája" azt mondani neki,hogy ne már.. Szóval ne kérdezd meg a menyasszonyt, egyszerűen csak vegyél fel valami mást, ez nem rólad szól, hanem a házasulandó párról.
2021. júl. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!