Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Divat még az olyan fátyol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Divat még az olyan fátyol, amit fel kell hajtani?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az örökké divat marad...
2010. szept. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Miért, mit számít ha nem divat már? Ha neked tetszik, akkor olyat vegyél fel, ne a divattal foglalkozz. A te esküvőd. Egyébként nemtudom hogy divat-e még, vagy hogy egyátalán mikor volt divat.
2010. szept. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem divat már a fátyol egyáltalán, maximum a konyt alá tűött, de ez engem nem érdekelt. Én is felhajthatósat akartam, és nem bántam meg. :-)
2010. szept. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fátyolnak van egy rendkívüli hangulata. És emiatt sosem fog eltűnni az esküvőkről :) az én párom ragaszkodott hozzá :) földig érő lesz és előrehajtható. Ha rajta múlna, egész lagzi alatt abban szenvednék :D kárpótol a tekintete, amikor látja rajtam a fátylat (itthoni próbákon)... szerelmes, vágyakozó, szenvedélyes. A fátyol a menyasszony egyik legromantikusabb kelléke :)
2010. szept. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Persze, bár nem mindegy, hogy ki viseli. Mi tavaly voltunk olyan eksüvőn, ahol a hölgy már elvált volt. Az még oké, hogy 200 fős lagzija volt neki másodszorra, de lehajtott fátyollal bevonulni a templomba, hát az már egy kicsit sok volt. Csodálkozott is a vendégsereg. Oké, hogy már szinte senki sem szűz, aki oltár elé áll, de felesleges színpadiasság a lehajtott fátyol egy elvált nőnél!
2010. szept. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
a lehajtott fátyol bibliai eredetű. a szűz rebeka tette fel a fátylát, hogy a vőlegénye ne lássa meg az esküvő előtt. amúgy már nem divat (mert eltakarja a menyasszony arcát a fotókon), de klasszikus. ha neked ez tetszik, hajrá! szerintem nagyon jól néz ki
2010. szept. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
a fátylak jelentős részét két rétegűre kérik így a válaszom IGEN
2010. dec. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!