Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Rövidital nagymennyiségben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövidital nagymennyiségben Csongrádban? Italdiszkont? Nagyker?

Figyelt kérdés

Elnézést, ha nem jó kategória. Főleg Szegeden érdekelne. Frissen költöztünk ide, és nem ismerünk ilyesmit. Google nem mindig az ember barátja, és a tapasztalat érdekelne leginkább. 100 fős esküvőre kellene rövidital, lehetőleg olcsón, írjatok kereskedelmeket! Köszönjük szépen!


Bármilyen információ nagy segítség!


2010. szept. 4. 01:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Igaz, ez Szegedtől kb 100km-re van, Tiszakécskén a Métánál nagyon jó áron lehet röviditalhoz jutni :)

Meg úgy mindenhez. Ha jól tudom, akkor nem csak itt kécskén van, hanem az országban szétszórtan :) ;)

Próbálj rákeresni valahogy neten, szerintem tuti megérné.

2010. szept. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Metroban lehetne kapni nagyobb mennységet.
2010. szept. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok: [link]

Itt is találsz címeket.

2010. szept. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért írtam a Metrot mert apám élettársa kocsmát működtetett és mindig ott vásárolt be.
2010. szept. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hello :) Én is kécskei vagyok. :D Azért nem gondoltunk a Szolnoki útira, mert messze van, de csak ez maradt úgy látszik. :) Amúgy még Kecskeméten van Méta, de azzal sem vagyunk előrébb.


Metro nem jó, mert a bontatlanokat vissza szeretnénk váltani...

2010. szept. 4. 11:32
 6/6 anonim ***** válasza:
ezt leírhattad volna akkor mondjuk az elején..
2010. szept. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!