Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van valami oldal, ahol 20-30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami oldal, ahol 20-30 éves nők magas jóképű férfit keresnek esküvőre kísérőnek?

Figyelt kérdés

Lassan indul az esküvőszezon.

Kíváncsi lennék, hogy hol keresnek maguknak kísérőt a 20-30 éves szingli nők a rokon/barát esküvőjére.

Mivel jók az adottságaim,jól mutatok meg magassarkút is fel lehet venni mellettem,meg bármilyen témához hozzá tudok szólni, ezért pár lány az ismertségi körömből már hívott ilyenre, egyikre el is mentem és nagyon jól éreztem magam. Innen jött az ötlet, hogy ilyenbe máskor is szívesen benne lennék.



2022. ápr. 28. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez pár évvel ezelőtt tök jól jött volna, mikor az összes bnőm/ismerősöm sorba házasodott. Most már nem nagyon maradt szingli ismerősöm, így hála istennek már nem hívnak meg.
2022. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudok ilyenről. De nem tudom, hogy egyáltalán lenne-e ilyesmire igény. Ha szingli lennék is, inkább mennék egyedül. Egyrészt hülyén érezném magam, hogy egy vadidegen férfit "kibérelek" erre, másrészt csak további kellemetlenséget szül. Pl.:

"- De jó, hogy neked is van párod, nagyon szépek vagytok! Mióta vagytok együtt, hogy ismerkedtetek meg?

- Öhhh, ő nem a párom. Csak kísérő, akinek fizetek, hogy ne nézzek ki hülyén egyedül."


Ha baráti társaságból vagy közeli rokonok közül házasodik valaki, akkor úgyis ismerek majd azért valakit, akivel el tudok beszélgetni. Ha meg nem olyan közeli esküvőre hívnak, hogy ismerjek valakit és jó eséllyel végigunom egyedül, akkor egyszerűen lemondom.


"bármilyen témához hozzá tudok szólni"

Irigylem az önbizalmadat. :))

2022. ápr. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
XD Az, hogy bármilyen témához hozzá tudok szólni, még nem feltétlen jelenti, hogy értek is hozzá. De elő tudom adni, az kétségtelen:D
2022. ápr. 29. 11:20
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy nem feltétlen kérnék pénzt érte.
2022. ápr. 29. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!