Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi vendég az ideális egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi vendég az ideális egy esküvőn? Tudok én 30 fős és 120 fős listát is írni. Hány fő ami se nem túl kevés, se nem túl sok, hanem olyan pont jó?

Figyelt kérdés
2022. máj. 27. 20:58
 1/5 anonim válasza:
100%
50
2022. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs. Attól függ, mit szeretnél. Egy 30 fős esküvő családias, nem feltétlenül a nagy buliról szól. Voltam 200 fős esküvőn is, ott alig ismertem valakit. Olyan 100 fő körül van az, aminek igazi esküvő hangulata van, de még kezelhető méretű.
2022. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ideális szám!

Ez mindig attól függ, hogy mennyi pénz van rá, illetve hogy mi a ti elképzelésetek.

2022. máj. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

150 + 150

minél több annál több pénz jön belőle vissza

Visztek fel hitelt aztán kész bomba üzlet

2022. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem univerzálisan ideális nincs. Ami itt inkább kérdés:

- ti, a pár, inkább extro-vagy introvertáltak vagytok (ha utóbbi, lehet, a nagyobb társaság feszélyez titeket); mennyire vagytok bulisak, mennyire akarok meghitt, intim esküvőt stb.

- mekkora a helyszín, amit kinéztetek (akár a ceremóniára, akár a lagzira)

- mennyi pénzetek van (hitelt ne vegyetek fel csak azért, hogy x fővel többet meg tudjatok hívni... rohadt sokat rádob kajában)

- terveztek-e vőfélyt / ceremóniamestert hívni, vagy vmi havert akartok megkérni arra, hogy terelje a népet (ha olyan havert akartok megkérni, akinek nincs tapasztalata ebben, maximáljátok 40-50ben a meghívottak számát, mert többet nem fog tudni eredményesen terelni... voltam olyan lagzin, ahol a csapat kb. fele mindig lemaradt a programokról, mert a megbízott "lótifuti" nem tudta, hogy tartsa kordában a "népet", elfelejtette, hogy van kinti része is a helynek, és nem szólt a cigizőknek, ilyesmi)

2022. máj. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!