Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre vendégként illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre vendégként illik rövidujjú inget felvenni zakó alá?

Figyelt kérdés
Augusztusban hivatalosak vagyunk vendégként ismerősünk esküvőjére, és nem tudom, hogy mennyire elegáns rövidujjú inget felvenni zakó alá. Öltönynadrágban leszek. F21

#esküvő #öltöny #ing #férfiöltözet #nyáriesküvő
2022. jún. 16. 08:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
43%
Rendben van a rövidujjú ing is.
2022. jún. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
73%
Semmilyen alkalomra nem illik rövid ujjú inget felvenni, de senki nem fog vele foglalkozni. Én pl. csak utólag a fotókat nézve vettem észre, hogy az imádott nagybátyám rövid ujjú ingben volt...:) Nem baj. Jól érezte magát, az a lényeg.
2022. jún. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
45%
Ha 35 fok lesz, zakó sem kell.
2022. jún. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem a zakó teljesen értelmetlen. A rövidujjú inggel nincs gond.
2022. jún. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%
Egy ing esetleg egy elegáns mellény. Bőven elég.
2022. jún. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
76%

"mennyire elegáns rövidujjú inget felvenni zakó alá"


Semennyire. Ez pontosan az elegáns ellentéte.

2022. jún. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%
Zakó csak a szertartásra. Rögtön utána le lehet venni.
2022. jún. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
73%
Na meégkeztek az idióta lepontozók... mégis mit kell ezeken a válaszokon lepontozni? Ha csak nem az angol királynő születésnapjára mész, akkor igenis megfelelő egy rövidujjú ing is a 40 fokban. Nincs benne semmi kivetnivaló.
2022. jún. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
50%

Azt kérdezte, illik-e, nem azt, hogy megfelelő-e.

Megfelelőnek megfelelő, illeni viszont abszolút nem illik sehova, nemhogy esküvőre. Etikett szerint a rövid ujjú ing nem is létezik. Ahogy harisnya nélkül sem jelennek meg a hölgyek ilyen alkalomkor. Sem üzleti életben.


Nem illik, de valóban megfelelő, ahogy a nagybácsimnak is megfelelt és nekem is ő a rövid ujjú ingjében.

2022. jún. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
40%

#9

Az illem az alkalomtól függ. Egy random családtag esküvője szerintem egyáltalán nem követeli meg az ilyen szintű eleganciát.

2022. jún. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!