Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan NE bőgjem végig ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan NE bőgjem végig ezt az egészet?

Figyelt kérdés

Én komolyan már előre félek, a meghívón szereplő idézetünkön úgy sírok már, ahogy elolvastam. :D Mi lesz velem, lesírom a sminkem az anyakönyvvezető elé történő séta alatt, h fogok kinézni?

Nagyon izgulok, és nem akarom végig sírni magát a polgári szertartást.


Van valami tippetek?:D


2022. jún. 30. 12:42
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
2%

"h fogok kinézni?"

Mint egy elbszott maszkos, farsangi jelmezes kétlàbú.

2022. júl. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
85%
Annyira átjön minden egyes válaszból, hogy kinek van kiegyensúlyozott élete (ők örülnek más boldogságának), meg hogy kinek alakulnak rosszul a dolgai (nekik fáj a kérdező boldogsága, és az irigységet rosszindulatú megjegyzésekkel próbálják leplezni). 😂
2022. júl. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
83%
A 13-as vagyok, engem jól le is pontoztak, pedig nem értem, hogy miért. Nekem csodálatos pillanat volt az amikor a férjem az ujjamra húzta a gyűrűt és eldöntötte, hogy velem akarja leélni az életét. Olyan hihetetlen lenne ez? 😃 Nem értem ezt a sok fanyalgó kommentet. Tökre olyan, mintha a kérdés csak azért lett volna feltéve, hogy néhányan szétrollkodják.
2022. júl. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
19%

23-as,bocs,hogy nem sírtam el magam egy ilyen nyáladzós szöveget olvasva a meghatottságtól. Mea culpa! De, hogy megnyugodj, a monitor már patakban folyik.

Remélem 2 év múlva nem a bíróságon végzi ez a frigy is a nagy meghatottság után. 😀😀😀Ugye manapság már szinte mind ott végzi, van amelyik előbb, van amelyik kicsit később. Bár a közös hitelek kicsit megbonyolítják a dolgokat. 🤣🤣🤣

2022. júl. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
80%

És miért remeled? Savanyú a szőlő?

Én nem várom hogy másnak tonkremenjen az élete mert nekem is jó a házasságom és örülök ha más is boldog

2022. júl. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
13%
Sajnos a tapasztalat/statisztika azt igazolja hogy a házasság többsége válással végződik. Persze tudom ti vagytok a kivételek. Legyen így
2022. júl. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
0%

Imádom a szőlőt, főleg az édeset. 😀

De szövegértés az nincs. Itt sem.

2022. júl. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
80%
#28 Pedig a hozzáállásod alapján neked csak savanyú szőlőt kínált az élet, édes meg egy szem se jutott. 😄 Ha kicsit kevesebb rosszindulattal állnál másokhoz, hátha lenne ember a világon, akinek kellenél, és talán olyan boldoggá tenne, mint a kérdezőt a vőlegénye, vagy a #24-est a férje. Akkor nem éreznél ekkora fájdalmat mások örömét, izgatottságát látva, meg nem lenne benned ez a görcsös kényszer, hogy negatív megjegyzésekkel próbáld elrontani azt.
2022. júl. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
16%

#29

🤣

2022. júl. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

Azért tényleg durva egyesek mennyire negativan állnak mindenhez. Rossz lehet így élni.

Nem egy éve vagyunk együtt, nekünk már olyan, mintha házasok lennénk. Nem fogunk elvalni, rengeteg ideje vagyunk együtt, csak most úgy döntöttünk, mégis összeházasodunk. :)


Köszönöm a pozitív, segítő válaszokat. :)

2022. júl. 4. 11:24
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!