Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A dekorálás egy lagzin hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dekorálás egy lagzin hogyan működik?

Figyelt kérdés

Csinálhatom én saját magam, saját dolgokból?


Én egyáltalán nem akarok százezreket arra költeni, hogy egy másik ember tegyen ki vázákat és ültetőkártyákat... Annyi banális dolgok ezek, meg tudom oldani saját magam.


Vagy az adott hely mondja meg, vihetek be dolgokat vagy szerződni kell dekorossal?


2022. júl. 5. 06:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ezekre a kérdésekre az adott hely tud valaszt adni vagy maga a dekoros. Szerintema hely engedni fogja, hogy vidd a sajátod, mert nem gatolnak az elkepzelesben. Maga a dekoros mit mondana,nem tudom, mindent meg kell beszélni. Nekünk engedte, hogy sajat vaza legyen pl.kirakva, de mas meg lehet csak berelni engedi.


Megcsinalhatod te is, csak kerdes ugye, hogy a nagy napon mennyire akarsz ezzel foglalkozni. Mert rengeteg helyre kell menned, fodrász, sminkes, ha aznap van a fotozas, az is. Ha lesz templomi aznap es plusz polgari, akkor hamar elmegy am a nap! Kérj arajanlatokat is es meglatod mit mondanak, mit ajánlanak.

2022. júl. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Étteremmel beszélj de valószínű fogja engedni

Viszont csak aznap dolgozhatsz ott és ahogy előttem is írták nagyon sok dolgod lesz, nem biztos hogy bele fog férni

2022. júl. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézd, először is beszélj az adott hely tulajdonosával.

Mi is saját dekorációt vittünk, nekünk egy étterem kertjében volt az evés ivás. Vittünk fényfűzérket a fákra, a barátnőimmel festettünk befőttesüveg mécsestartókat, a vendégek ajandékát/ültető kátyáit én csináltam.



De pl a meghívókat én rajzoltam, a szülő köszöntő ajandékokat, a csokromat szintén én csináltam.

Megértem, ha ezekre nem akarsz egy valag pénzt kidobni.


Nekünk igy volt jó, így volt szép, mi más, számunkra fontos dolgokra adtunk ki egy valag pénzt :)


A ti napotok, álmodjátok meg, valósítsátok ahogy nektek a legjobban tetszene.

2022. júl. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van ahol lehet sajátot vinni, van ahol nem, helyszíne válogatja, meg kell velük beszélni.

Tudom, hogy van, aki százezreket elkér, de nagyon sok esküvőt ismerek (köztük sajátom), aki bőven megvolt 100, alatt, én 80.000-et fizettem a dekorosnak 2019-ben. Ha nem akarsz dekorost, ne szerződtess, a te döntésed, azt viszont elmondanám, hogy nem csak azt fizeted meg hogy kitegye a székszoknyákat/vázákat (bár egyébként az esküvő előtti utolsó simítások forgatagában én spec a hátam közepére sem kívántam volna, hogy még azzal is nekem kelljen foglalkozni), hanem hogy segítsen neked megálmodni a dekorációt, illetve ők azok, akik beszerzik azt (sőt, tipikusan már meg is van nekik és te csak bérled) és ezzel sem neked kell foglalkozni.

Még egyszer: a te döntésed, én csak azért mondom ezt, mert anno én is úgy voltam, mint te, és nagyon nem örültem, hogy az álomhelyszínen kötelező volt dekorost igénybe venni, de utólag kifejezetten örülök, hogy nem nekem kellett még a dekorral is szöszölni.

2022. júl. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
A dekoros nemcsak kiteszi a fenyfuzert szekszoknyat teritot hanem o hozza tehát nem kellett megvennem
2022. júl. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen ezeket értem, h nem kell megvenni, de akkor konkrétan nem is olyan lenne, amilyet szeretnék, mert hoz valamilyet. Ezt semmiképpen nem szeretném. Nem szeretem csicsás, csilli villi dolgokat, bár gondolom lehet szólni, h semmiképp nem szeretnék fényes stb kiegészítőket.
2022. júl. 6. 10:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Te választod a dekort nem 1 felevel dolgoznak
2022. júl. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!