Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen menüsort látnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen menüsort látnátok szívesen egy esküvőn?

Figyelt kérdés
Írnátok példákat? :)
2022. júl. 18. 14:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Szokásos lagzis húsleves, éjfélkor meg töltött káposzta, az összes többi nekem hót mindegy.
2022. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Előételnek valami könnyű saláta, vagy friss kenyér és különböző kencék /pástétom. Főételnek meg sült husi, saláta, párolt zöldségek, köretek. Desszertnek süti.


A hagyományos - húsleves, rántotthús, pörkölt, töltött kápszta menüt utálom és uncsi. Karácsonykor is.

2022. júl. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 nemaRendőrség ***** válasza:
70%

Étel érzékenyeknek is megfelelőt.

Mi is megkérdeztünk mindenkit hogy milyen "fogyatékossága" van.

Az összes süti és étel laktózmentes volt miattunk, de a glutén, tej, cukor érzékenyeknek rendeltünk külön is

2022. júl. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Legyen választható valamilyen étel vegák, ételérzékenyek számára is.
2022. júl. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk hagyományos lagzis menüsor volt - húsleves, vegyestálak körettel, savanyúval. Késő este fasirt, töltött káposzta.

A tálakon volt vegáknak való étel is, mert 2 vendég nem eszik húst, nem volt gond, az étterem figyelt erre. Mondjuk más ételérzékenység nem volt az 50 fős násznép közt és mindenkinek megfelelt a vacsora.

2022. júl. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Jó minőségű húsleves csigatésztával

Sültes tálak többféle körettel (ne csak rizs és mirelit sültkrumpli, hanem steak krumpli, grill zöldségek, röszti, dödölle, stb.)

Nem gejl sütemények/torták


Nekem inkább az számít, hogy jó ízű legyen az étel, nem kell, hogy olyan sznob legyen, hogy azt se tudom kiolvasni, hogy mi az.

Az éjféli töltött káposztát én kihagyom. Totál fölösleges - legalább is én sosem eszem belőle. Meg nálunk a töltött káposzta egy téli, karácsonyi kaja. Nekem nem is passzol esküvőre nyáron...

2022. júl. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 nemaRendőrség ***** válasza:
43%

Egy tipp:

Asztalokon ne legyenek piák és a pincérek se kínálják.

Az ilyen esküvőkön lealjasodások vannak mert csak isznak és isznak az emberek.

Nálunk csak bár volt, azt bárki használhatta, de tenni kellett azért hogy igyon, akár sört is.

Kóla stb volt csak az asztaloknál.

2022. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk folyamatosan jártak a pincérek és senki nem aljasodott le. Hozzáteszem, marha meleg volt - nem számoltam, hány Baileyst ittam meg, de a hőségben, tánc közben, kb mintha vizet ittam volna.
2022. júl. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igazából mindegy, a húsleves és rántott hús is megfelel, de ha extra különleges kaják vannak, az is jó, szívesen megkóstolnék ilyeneket is, még ha nem is tudom mi az. Legjobban amúgy valami köztesnek örülnék, amin van biztonságos kaja, de kicsit különlegesebbek is. Ha nem pici esküvőről van szó, akkor inkább legyen választék és akkor biztos talál mindenki kedvéra valót. Azok is, akik valamit nem ehetnek. Ezeket mindenképp mérjétek fel előre.
2022. júl. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Én a húslevest (ha kánikula lesz) lecserélném hideg görög gyümölcslevesre. A többi lehet a klasszikus, tehát sültes tálak, több féle köret, saláta, sütik, stb.
2022. júl. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!