Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ciki ha az esküvőn nem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha az esküvőn nem lesz koszorúslány?

Figyelt kérdés
Igazán nincs kit felkérni. Lánybúcsúm se lesz. A páromnak ugyan lesz legénybúcsúja. Gáz ha én ezekből kimaradok?

2022. júl. 22. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha neked nem ciki hogy nincs barátod, mások véleményével ne foglalkozz.
2022. júl. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, nekem sem volt. Annyival is egyszerűbb a szervezés.
2022. júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem lesznek se koszorúslányok se lánybúcsú, mert egyetlen lány barátom sincs. Óvodás korom óta nem bírom elviselni a többi nő társaságát 😂 engem nem hat meg az, ki mit gondol erről, az egyetlen ami számít hogy életem szerelme megkérte a kezem ❤️ Szerintem te se foglalkozz más véleményével.
2022. júl. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz

Nekem még távolabb lesz az esküvő. Ugyan lenne kit felkérnem koszorúslánynak, de nem fogom őket

És pedig azért ,mert számomra felesleges pénzkidobás lenne egyforma ruhát venni nekik,én magam pedig kellemetlennek érezném,hogyha őt verném költségbe csak azért,hogy a koszorúslányom legyen

Szerintem ez nem kötelező

Sőt..voltam már koszorúslány, idén is leszek és semmi szerepem nincs:Dszerintem a menyasszony és a vőlegény a lényeg

Szóval ne izgulj

Jaa és elmegyek veled lánybúcsúzni ha akarsz egy hatalmasat bulizni

2022. júl. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem volt koszorúslány az eskuvonkon és legeny- és leanybucsut se tartottunk

Sőt menyasszonytancot se

2022. júl. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Nekem sem volt koszorúslány, pedig sok barátnőm van. De egyszerűen nem volt sehol helyük az esküvőn, templomi rész nem volt, a polgári sem volt hosszú, semmi szerepe nem lett volna egy koszorúslányank.

A legjobb barátnőm lett a tanú, a többi barátnő meg sima vendég. Szerintem ők is örültek, hogy olyan ruhát vesznek fel, amilyet akarnak.

2022. júl. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Igazából az a legnagyobb baj, hogy kicsit engem ez zavar, mert a párom miattam nem akar magának legénybúcsút, pedig tudom, hogy egyébként szeretne. Csak nem tartaná fernek, hogy nekem nincs ilyesmiben részem, neki meg igen. Bár jobban belegondolva esküvő után se változik semmi, bármikor összefuthat a barátaival, ugyanúgy csinálnak programokat. De valamiért én is úgy érzem, ha koszorúslányok nincsenek is, de azért legény és lánybúcsú azért egy tök jó program lenne mindkettőnknek. Persze én se annak a tipikus lánybúcsúnak örülnék, ahol idióta feladatok meg ilyen hülyeségek vannak, csak jó lenne egyet iszogatni, bulizni, beszélgetni, ahol összegyűlünk.

Nekem ugyan van egy barátnőm, de sajnos nagyon ritkán tudunk beszélni, találkozni. Esetleg ő jöhetne, illetve talán a párom testvére, vele is jóban vagyok. De vajon milyen lenne így, kis létszámmal egy ilyen "lánybúcsú"? 😀 Meg ez is elég kétesélyes, mert lehet, hogy nem jönne el valamelyikük, mert valami miatt nem tudnának. Bár igaz, én nem is vágyom nagy felhajtásra, de azért jól esne, ha nekem és a páromnak se maradna ki ez az életünkből.



#4 milyen jó arc vagy már. :D

2022. júl. 23. 15:52
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem ciki. Koszorúslányokat pl én se szeretnék, mert igazából semmi funkciójuk nincs. Van pár barátnőm, nyilván fel fognak öltözni nagyon csinosan enélkül is.
2022. júl. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a családban a kislányok voltak a koszorús lánykáim, de nem volt egyforma ruhájuk, nem volt rájuk erőltetve. Vittünk nekik kis kosarakat és ha volt kedvük vonulhattak és szórhattak szirmokat. Kis cukik voltak. :)
2022. júl. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!