Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mondtatok fogadalmat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtatok fogadalmat az esküvőn? Arra gondolok, amit ti magatok írtatok.

Figyelt kérdés
Nekem ez nagyon tetszik, már az elejét tudom is a fogadalmamnak :)
2022. aug. 2. 11:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak a válás után.
2022. aug. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Giccsesnek tartom. Meg egyikünk sem olyan fajta, aki ezt könnyen meg tudná fogalmazni. Ha meg csak nyűg, úgy semmi értelme. Azért beszéld meg a pároddal is, lehet ő se örülne neki.
2022. aug. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
elég az ami miatt esküvő - az eskü
2022. aug. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
#2 Persze ez alap hogy megbeszéljük :)
2022. aug. 2. 12:00
 5/24 anonim ***** válasza:
42%
A mai modern fogadalmak: veled leszek életem végéig ameddig van izgalmas szex, van anyagi biztonság, vonzó a külsőd, ameddig kiszolgálsz, a gyereket te neveled, ameddig a szabadságomban nem korlátozol.
2022. aug. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%

Nem, kívülről hallgatva is általában olyan borzalmas a legtöbbje. Ha vicces az erőltetett, ha próbál megható lenni az meg giccses.

De a pártól függ, ha nekik ez fontos, akkor oké.

2022. aug. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem ezt a fogadalom dolgot, ez ilyen hollywoodi filmes klisé.


Azon túl hogy együtt leszünk jóban-rosszban életünk végéig, mégis mit lehetne a másiknak ígérni? Mi lehet annál fontosabb mint hogy kitartok mellette és támogatom?

2022. aug. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%
7-es,hagyd.Van akinek lételeme a giccsesség.Kb. mint a hogyan ne sírja el magát kérdés feltevője nem olyan régen itt.
2022. aug. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
63%
Nekünk lesz. Különösebben nem izgat, más mennyire tartja rossznak vagy giccsesnek, azt a nagyon maximum öt percet, amíg elmondjuk, mindenki kibírja, nekünk meg sokat jelent :).
2022. aug. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
#7 A fogadalom csak egy elnevezés, nekünk például benne lesz személyes dolog is, mármint nem olyan, ami csak ránk tartozik, csak benne lesz a beszédben néhány sztori, meg hogy hogy éreztük magunkat a megismerkedésnél, ilyenekre kell gondolni
2022. aug. 2. 15:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!