Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Június 3 jó időpont lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Június 3 jó időpont lehet esküvőre ?

Figyelt kérdés
Köztes időpontot keresek, amikor nem esik egész nap az eső és nem fagyunk meg kint, de nincs is a legnagyobb hőség, meg lagzi szezon . Tetszik ez a júni 3, párom szerencseszáma is, szerintetek?
2022. aug. 4. 16:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha vannak könyvelők vagy más pénzügyesek a meghívottak közt, akkor nem, mert akkor zárunk 😁 Viccet félretéve, szerintem válasszátok azt a dátumot, ami fontos számotokra. Az időjárást úgyse tudjátok kiszámítani. Idén például már május közepétől nagyon meleg volt.
2022. aug. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Se a hőséget, se az esőt nem lehet előre bemérni, szóval tök mindegy.
2022. aug. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Hellmano ***** válasza:
100%
Nekem megfelel, mert úgysem leszek ott.
2022. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ha meghívlak eljössz?☺️
2022. aug. 4. 17:02
 5/18 anonim ***** válasza:
25%

Június 4 az egyetlen még élő nagyszülőm születésnapja, szóval nekem pl. nem lenne jó, mert inkább látogatnám meg őt azon a hétvégén, amíg még lehet.


Ráadásul az esküvők amúgy is elég szörnyűek itt Magyarországon. Vőfély-bohóc jelenléte, idegesítő nyikorgás-zene ízléstelen szövegekkel megspékelve ("mulatós"), alkoholista vendégek. Tisztelet a ritka kivételeknek.

2022. aug. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 ildibrexy ***** válasza:
100%
Szerintem jó akkor van a szülinapom:)
2022. aug. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
35%

4, mi ezért rendeztünk csak családi esküvőt, vacsorával és 9-kor taka haza. Helyette volt egy meghitt szertartás, majd nekünk a párnak egy meghitt fotózás és a családnak egy finom vacsi. 24-en voltunk.

Megúsztuk a milliós kiadást, az agyatlan vőfélyt, a részeges vendégeket, meg xy távoli rokon sosem látott párjának a zabáltatását, ahogyan az értelmetlen rongyrázást is. 2 hete szombaton tartottuk.

2022. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Jó lehet de kiszamithatatlan

Nekünk május 20 volt és kánikula

Tavaly olyankor esett és nem volt 20 fok

2022. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is június elején tartanám :)


Nagyon megmaradt bennem 2019 májusa, amikor összesen 4 nap volt, amikor nem esett. Azért emlékszem, mert voltak új ruháim, amiket már hordtam volna, de nem tudtam. Úgyhogy nekem a május ilyen esős évszak, pedig tartanám akkor is. Persze nem lehet kiszámítani. A meleget meg egyre nehezebben bírom, úgyhogy a július és augusztus kilőve.

2022. aug. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Az #5 véleményére ne adjatok, egyszer lecumiztatta őt egy vőfély egy esküvőn, azóta kattanás van az agyában, és szakember segítségének igénybevétele helyett gyakorin szidja a vőfélyeket (még akkor is, ha köze nincs a vőfélyeknek a témához).
2022. aug. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!