Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyit fize.ttek a fotósnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit fize.ttek a fotósnak és mit kaptok érte?

Figyelt kérdés
Melyik országrészben? Nem tudom, hogy csak én fogok ki olyat, aki egy vagyont kér, vagy manapság ez a normál... 250e alatt nem kaptam árajánlatot, és ebben csak a digitális képek vannak benne, semmi nyomtatás :S
2022. aug. 4. 23:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Mi 45e forintot fizetünk, viszont ez csak szertartásfotózás. Tehát 2-3 órát lesz ott a fotós: a vendégvárón meg a szertartáson, és csinál pár csoportképek, meg kapunk 20-50 utómunkázott, és 15 retusált képet. Nekünk ennyi bőven elég volt: fotóalbumot nem akartunk, hogy porosodjon a szekrényen, pendrive fölösleges, úgyis a felhőbe vezetne a fotók első útja, aztán eltűnne az éterben. Lagzi nem lesz, csak ebéd, ott egy barát lő majd pár fotót hobbiból, hogy legyen arról is valami, de nekünk annak semmi jelentősége. Pest megye. Nagyon örültem, amikor megtaláltam a srácot, mert én sem akartam egy vagyont elkölteni fotósra, viszont én nem is igénylek túl sokat. Azt hiszem, júliusban és augusztusban nem is vállal ilyet, mert akkor jóval jövedelmezőbb felkérései is vannak.


Nyilván, ha ennél jóval többet szeretnél, akkor jóval több is lesz. Gondolj bele: a fotós felszerelés baromi drága, 12 óra vagy több rendelkezésre állás, ami fizikailag megterhelő, utána a képeket kiválogatja, kidolgozza, ami mennyiségtől függően elég sok idő lehet. Szóval attól függően, hogy mi van a csomagban, a 250e forint egy teljesen átlagos ár.

2022. aug. 5. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Nekünk haverunk esküvői fotós, és féláron 150ért +kaja vállalta tavaly.

Ennek része volt, hogy 3-3ig fotózott, illetve 2 óra jegyes fotózás.

Kb 1500 esküvői és 1000 jegyes képet kaptunk digitálisan, 10 litofánt és pár nyomtatott képet.

Plusz volt vagy 6 videó is

2022. aug. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos a 250 ezer Ft egy profi fotósnál még viszonylag jó áron is van. Hihetetlenül elszálltak az árak, de tudod, kereslet-kínálat... Mindenkinek fényes, nagy esküvő kell, még ha hitelt is kell felvenni érte, és a szolgáltató ehhez igazítja az árat.

Két dolgot tehetsz, vagy kifizeted, vagy keresel alternatívát, kezdő fotóst vagy barátot.

2022. aug. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Júniusban volt az esküvőnk Nyíregyházához közel.

A fotós 190 ezret kért.


Az ár a következőket tartalmazta:

- Hozott magával tanuló fotóst, aki szintén sok képet készített kvázi ingyen.

- Külön napon kreatív fotózás, ahol kb. 170 db kép készült.

- Az lagzi napján 14:00-tól 02:30-ig jelen voltak.

- A lagzin kb. 1600 db kép készült.

- Pendrive


2021 őszén foglaltuk le és akkor kaptuk ezt az ajánlatot.

2022. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nekünk 120 ezerbe kerül a fotós (Szeged), a szertartást és a lagzit is fotózza (kb. 8-10 órát) és ebben benne van a kreatív fotózás is egy másik időpontban. Viszont mikor kerestük, rengeteg fotóst találtam, akik 300 alatt nem vállalnak esküvőt.
2022. aug. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyjából 250.000 Ft az az alsó árhatár amiért ezt a szolgáltatást (egész napos esküvőre vetítve, printek, fotókönyvek nélkül) megfelelő, redundáns felszereléssel és azt használni képes szakmai tudással nyújtani lehet, alatta leginkább magukat profinak beállító amatőröket, lelkes kezdőket és a zavarosban halászókat találni. Nyilván vannak kivételek akik nem értékelik a saját munkájukat, vagy mellékállásban fotóznak és ezért tudnak ennél olcsóbbak lenni, de az általános nem ez.
2022. szept. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

te mindenhova bemásolod ezt a választ? :D nem rosszból, de szinte az összes hasonló kérdés alatt szinte szóról-szóra ugyanezt olvastam :)


egyébként köszönöm mindenkinek, 170-ért találtunk olyat aki tetszik, aznap egész napra (készülődéstől az éjféli vacsiig) és mésik napi kreatívra eljön, 4-500db képpel

2022. szept. 19. 19:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Elég sok kérdést megválaszoltam és volt amire ez volt a válaszom, mert ezek a tények. Bízom benne, hogy egy olyan lelkes kezdőt találtál aki még nem emelt árat és nem a másik két általam említett kategóriából valakit. Sok boldogságot! :)
2022. szept. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
több esküvői anyagot kaptunk tőle (teljes esküvőket, nem csak a legjobb képeket), ami tetszett, illetve számlát is tud adni, szóval ez gondolom ki is lövi a 3ból 2 típust.
2022. szept. 19. 20:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha adott teljes esküvői anyagot az jó, mert azokon látszik, hogy mennyire képes konstans teljesítményt nyújtani. A számlaképesség ma már önmagában nem egy nagy dolog, ha nincs sok munkája, még általányadóval sem kerül sokba, nemhogy KATA-zva, de azon azért érdemes lehet elgondolkodni, hogy ha épp egy kicsivel többért vállal esküvőket mint amennyi költsége van egy esküvőn, de nem kezdő, akkor miért csinálja, illetve min spórol? Mert valamin muszáj neki ha egy csekély hasznot is szeretne a munkájáért.
2022. szept. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!