Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő előtt reggel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő előtt reggel egy 0,25-ös Frontin segíthet?

Figyelt kérdés
Nagyon szorongó,stresszes vagyok,ez végigkísért egész életemben. Ilyen nagy események előtt,ahol én vagyok a középpontban nagyon rosszul vagyok. Ha esküvő előtt pár órával beveszek egy Frontint ugye még fogok tudni normálisan válaszolni? Vettem már be életem során, ilyenkor letompított,de attól még normálisan reagáltam a dolgokra,csak tompább,fáradtabb voltam. Főként este vettem be,elaludtam utána.
2022. aug. 25. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy akkor semmit nem ihatsz az eskuvidon.
2022. aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Inkább 0.5-ös Xanax. De jah. Kicsit tompa leszel mondjuk tőle. Válaszolni még tudsz persze. De ha még iszol is rá, hát tuti bealszol fél10kor


Én bevettem egy xanaxot előző este, hogy tudjak aludni. Aznap már nem kellett. A stressz pörgetett annyira, meg megittam kb 3-4 energiaitalt is esküvő közben. Nem is fáradtam el, reggel 7-ig buliztunk


Egyébként ha ennyire szorongasz minek a nagy esküvő?


Én inkább előtte szoktam szorongani ott a helyszínen már nem. És nem az emberek miatt izgultam hanem hogy a 10000 dolog közül minden klappoljon mert ráköltöttünk 2.5 millát és kb ha elfingja magát valaki akkor lőttek 2.5 millának amiből akkor még egy viszonylag okés használt autó kijött. Én csak emiatt idegeskedtem... az a sok ember nem számított, csak annyi h virítsák a dellát

2022. aug. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Természetesen alkoholt nem iszok, alapból sem iszok,attól is volt,hogy szorongani kezdtem. Én gyerekpezsgővel fogok koccintani.

Nem lesz nagy esküvő. Csak a család és a legközelebbi rokonok lesznek, 28 fővel. Utána egy vacsora lesz,lakodalom sem lesz. Mindig is ilyen voltam, se a ballagásom,se a diplomaosztómat nem tudtam élvezni,mert annyira ideges voltam. Folyton csak azon imádkoztam,hogy ne hányjam el magam, enni se tudtam. Ezért gondoltam, hogy valamikor reggel bevennék egy Frontint.

2022. aug. 25. 13:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha ennyire rettegsz a párodtól meg a közeli hozzátartozóidtól akkor lehet hogy érdemes lenne pszichológushoz fordulni.
2022. aug. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél, ha eddigi tapasztalataid szerint segít.

Bár én is szorongásokkal küzdök kamaszkorom óta, de se a Xanax, se a Frontin nem nyugtat meg. Max. álmosan szorongok tőlük, ennyit csinálnak (nálam).

Egyébként szerintem ez a helyzet nagyon nem ugyanaz, mint egy diplomaosztó. Ott egy csomó idegen volt, kb. mindenki lámpalázas. De az esküvődön 28-an lesztek, akiket mind ismered, és gondolom olyan a kapcsolat, hogy tudják, hogy szorongós vagy. Nem kell megfelelned senkinek, legalább is normális családban.

2022. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Tök jó lesz, ott fogsz ülni, álmosan, fapofával.
2022. aug. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

"De az esküvődön 28-an lesztek, akiket mind ismered, és gondolom olyan a kapcsolat, hogy tudják, hogy szorongós vagy. Nem kell megfelelned senkinek, legalább is normális családban."


Ezzel nem értek egyet, énnekem pl. OCD-m van de csak a feleségem tud róla, a családja nem. Ezenfelül engem is szorongással tölt el egy ilyen családi esemény, egy sima vasárnapi ebéd vagy szülinap is. Én kis családban nőttem fel, ők meg 25-en vannak legalább, ki * szott hangosak, az ilyesmitől egyszerűen elkezdek szorongani. Általában indulás előtt már órákkal full idegbeteg vagyok, ott már vmennyire tudok oldódni, mondjuk nekem az alkohol egyébként sokat segít ebben. És egyébként megfelelni is meg kell, mert nonstop a fizumról kérdeznek, meg h mikor költözünk nagyobb lakásba, stb.

2022. aug. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne most kezdj el ilyen gyógyszerekkel gyakorolni, inkább igyál meg 1-2 felest. De ne többet!
2022. aug. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is izgulós-szorongós vagyok. Ebből az esküvőmön semmi nem jött elő. Se a kezem, se a hangom nem remegett meg, 50 fős családi körben. Nagyon jól éreztem magam. Amúgy én stresszes helyzetben - repülés előtt pl - 0,25-ös xanaxot szoktam bevenni, az egész jól eltompít. Az kb a frontin szerintem. De nem hinném, hogy szűk családi körben szükséged lesz gyógyszerre. Én is inkább egy felest ajánlanék.
2022. aug. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#6 Egy 0.25ös adagtól biztos nem lesz álmos. Én is nagyritkán beveszek egy darabot, ha valami nagy stressz van, és semmi mellékhatása nincs, nagyon kicsi mennyiség az.

Persze nem vagyok gyógyszerpárti, de legalább így nem fogja elrontani az eseményt az idegeskedés.

2022. aug. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!