Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért utáljátok az esküvőket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utáljátok az esküvőket?

Figyelt kérdés

Jövő nyáron lesz "szépruhás" 90 fős esküvőnk, egy pest megyei fogadóban ízléses rendezvénysátorral, templomi esküvővel és éjszakai szertartással. Helyben szállással, kb. mindenki ott fog aludni.


Olyan szomorúan hallom, ahogy itt illetve redditen ócsárolják az esküvőket. Én tényleg nagyon sok energiát feccölök a szervezésbe, 3 hónap volt olyan helyszínt találni, ami maximálisan kényelmes lesz a vendégeknek, mert mindenkinek max fél óra autóval, a szállást is fizetjük (ami ott van a buli mellett közvetlenül), ahol le tudják tenni a cuccaikat, a gyerekeket vagy tudnak nyomni egy taktikai hányást vagy power nap-et, bármi.


Csak olyanokat hívtunk akiket szeretünk és akik 10 év múlva is fontosak lesznek.

Nyilván nem a vendégekért házasodunk elsősorban, de nekem tényleg szinte mindig az az elsődleges, hogy mindenkinek komfortos legyen és jól tudja magát érezni (pl lett volna szebb helyszín olcsóbban, de szállás nélkül és kellett volna hozzá fejér megyei matrica). Nem kérek tőlük semmit, csak hogy ne vegyenek fel fehéret és legyenek ott velünk.


Viszont bármilyen fórumon jön szóba az esküvő, mindenki szidkózodik, hogy mennyire rühelli az esküvőket. Nekem ez olyan fura, de lehet csak azért mert nagy partiarc vagyok, és nekem egy mezei kocsmázás is nagy élmény, ha bírom a jelenlévőket. Én pedig szeretném a szerelmünket megünnepelni a családdal és barátainkkal.


Szeretném tudni, hogy az emberek többsége mit utál ennyire ebben a műfajban. Amiken én ott voltam, általában hajnali ötkor úgy kellett a tulajnak elüldözni az ott maradt 40 főt, mert még mindig bírtuk volna, és azóta is emlegetjük ezeket az alkalmakat. Szóval a személyes tapasztalatom nem azt mutatja, hogy akkora probléma lenne az emberek többségének az esküvő.


Ötleteim vannak.

Ruha költség: én nő vagyok, nekem elég volt előtte pár hónappal rákoncentrálni, és mindig megvolt a turkálóból a tökéletes ruha pár ezer forintért. A legjobb fiúbarátom hétköznap is teljes puccban jár, ő is turiból szerzi be az öltönyeit, ingjeit, nyakkendőit.

Boríték: mivel előtte több hónappal szóltak, így félretettem minden hónapban kb 5ezer forintot (már 3 doboz cigit sem kapsz ennyiért), vagy kevesebbet. Voltam szűkös időszakban is esküvőn, jó barát nem sértődik meg ha nincs sok benne, megbeszéltük.

Logisztika: jeleztem a közös csoportban, hogy beszállnék valakihez az autóba.


Légyszi segítsetek, hogyan ne utálják az emberek az én esküvőimet is :D bár nekem mindenki azt mondja hogy alig várja már, de ennyi komment után kezdek kételkedni hogy szeret-e bárki is esküvőre járni lol



2022. szept. 3. 13:00
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%

Én nem utálom. Azokat utálom, akik kispórolják meg mással fizettetik és valami ízléstelen szar lesz belőle egy proli vendéglőben, 4 főre foglalt asztallal. Azt szánalmasnak és gyalázásnak tartom. Most valaki vagy menjen el a közjegyzőhöz és intézze el diszkréten vagy ha már menyasszonyi ruhában akar flangálni, ne olyan helyre menjen, ahol úgy néz ki, mint valami jelmezbáli műsor meg ne a násznépnek tartsa a markát, ha egyszer neki kellett lagzi.


Házasodni lehet olcsón is, akinek ceremónia kell azonnal és nem bír rá gyűjteni, az oldja meg magának.

2022. szept. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
77%
csak a címet olvastam el, és kirázott a hideg, sajnálom
2022. szept. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
:D
2022. szept. 3. 13:15
 4/39 anonim ***** válasza:
44%
Mert egy illúzió az egész. Azért.
2022. szept. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Én csak addig utálom, amíg el nem kezdődik :D A készülődés, az utazás, a minden. De ott lenni már tuti :D
2022. szept. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy leírtad, a tiéd jó móka lesz.


Azok az esküvők utálatosak, amik bűzlenek attól, hogy a násznép kizárólag azért lett verbuválva, hogy eljátsszák a biodíszletet az ifjú pár önfelsz.pó bábszínházában.

2022. szept. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
94%

Amiért én utálom:

1. Odióta rokonaim vannak. Örülök, ha nem latom őket, nem még mindet egyszerre, egy helyen.

2. Utálom a mulatóst meg a hasonlókat. Az erre tancikálást is.

3. Nem szeretem a részeg embereket.

4. Iszonyat kiadás vendégként is. Utóbbi főleg úgy gáz, ha a házasulandót se kedvelem, és két héttel az esküvő előtt szólnak.

2022. szept. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
93%

Több oka van. Előszöris azért mert túl hosszúnak. Nem szeretek táncolni aminek az a vége hogy beszélgetek valakikkel amit egy óra múlva megunok. És sokan nem szeretnek táncolni bármennyire is furcsa ez egyeseknek. Nekik hosszú a hajnalig vagy reggeli maradás.

A ruhával mindig gondban vagyok. 20 evesen könnyű turibol elegáns ruhát venni, ha nem is tökéletes de egy vékonyabb feszes testen minden jól mutat. De 30 felett majdnem 0 az esélye hogy olyan alkalmi ruhát találjak egy turiban ami nem hangsúlyozza ki ezt meg azt amit nem akarok megmutatni. Elmegyek az üzletbe, ott is nehéz. De ez az én egyéni problémám, lehet hogy más nem így van vele.

Lehet higy tetszenének az esküvők, de még csak hagyományos magyar lagziban voltam amikben vannak elemek amik nekem kimondottan nem tetszenek vagy halál unalmasak : vőfély mondókái, menyasszonytánc, cipőlopás.. Ugyanaz a program ami mégcsak nem is vicces. Jó lenne egy olyan esküvőre menni ami nem az a tipikus magyar lagzis hanem vagy a pár valódi ötetei vannak ahol nem erőltetném rám ilyen "vicces" játékokat, vagy csak egy sima vacsora. Nem feltétlenül repülőből kiugrasra gondoltam még ilyen extrém dolgokra. Ha egy vacsora akkor csak annyi, de nekem meg az is jobb lenne mint az erőltetett dolgok.


De még azt hozza szeretném tenni higy nem lehet mindenkinek megfelni és nem is kell. Ha neked és a párodnak ez tetszik akkor az a fontos. Ismerek olyanokat akik azt mondták hogy ugmjból megcsinálnák mert nekik úgy volt jó.

2022. szept. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem utalom, inkább csak neha unom.
2022. szept. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
70%

Vendégként kimondottan szeretem az eskuvoket magát a szertartást, örülni az ifjú pár örömének aztán együtt családi baráti körben táncolni és együtt lenni


A saját eskuvonkon pedig ugyanez csak a másik oldalról Nagyon jó érzés volt hogy ennyien eljottek miattunk, készültek és szeretettel vették körül

Cserébe mindent megtettunk hogy jól érezzék magukat


Ilyen klassz esküvőt kívánok nektek is! Ne foglalkozz a karogokkal

2022. szept. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!