Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tapasztalt menyasszonyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt menyasszonyok! Adjatok tanácsot! Három ruha közt vacillálok, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Képet nem küldök, mert ízlések és pofonok.


1. ruha: Ez a legpraktikusabb mind közül, és ez nem alábecsülendő indok. Miért praktikus? Mert a nászúton szeretnénk tartani az esküvői fotózásunkat, és ezt a legkönnyebb bőröndbe tenni. (A 3. ruhát lehetetlen bőröndbe tenni sajnos.) Az egyszerű de nagyszerű a legjobb leírás rá. Nem bánnám meg, ha ezt választanám. Felszabadult lennék ezzel a döntéssel.


2. ruha: Ez a legmodernebb, legüdébb, legfiatalosabb a három közül, nekem azt hiszem ez tetszik a legjobban. De a páromnak viszont ez tetszik a legkevésbé... És a tökéletes ruha egyik tulajdonsága az kéne hogy legyen, hogy a páromnak is tetszik! Ebben már le lehetne a násznépet is nyűgözni, vagy épp meghökkenteni. (Az 1. ruha nem az a násznép lenyűgöző típus.)


3. ruha: Ezt lehetetlen elvinnem magammal a nászútra, nem lehet bőröndbe tenni, így aa ezt választom, akkor vagy ugrik az esküvői fotózásunk, vagy veszek mellé egy kis egyszerű ruhát és abban a bénaságban lesz az esküvői fotózás, ebben meg maga az esküvő. (Anyagilag nem tudom megengedni, hogy e 3 ruha közül 2-t vegyek meg magamnak.) Ez a ruha a legdrágább a három közül. De... A sok negatívum után elmondanám, hogy ez egy igazi, vérbeli esküvői ruha, minden gyerekkori álom valóra váltása lenne, ha ezt választanám, és nem mellesleg a páromnak is ez tetszik a legjobban.


Még annyi, azt ne írjátok, hogy csak ne a nászúton legyen a fotózás, mert ott lesz. Édeni környezet adott lesz, azt szeretném emlékül. Az esküvőkör csak a szertartásról lesz kép meg a rokonokkal közös, de rólunk fotósorozat nem.


2022. dec. 16. 22:54
A kérdező szavazást indított:
1. ruha, a praktikus, felszabadító választás
2. ruha, a kedvencem, a páromnak nem annyira tetszik
3. ruha, az álmok valóra váltása, de nem tudnám a fotózáson viselni, csak az esküvőn
27 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a praktikumra szavaznék, de úgy nézd, hogy én egy overálbam akarok esküdni majd elmenni túrázni a hegyekbe:D


De ha neked az álom ruha sokat jelentene, ruházz be rá, egy ilyen alkalom lesz az életedben.


Én inkább befektetnék minden pénzt a jövőnkbe, de mi még a gyűjtögető fázisban vagyunk. Ha ti ezt bőven megengedhetitek magatoknak, bátran válaszd!


Azt akarjuk, hogy 20 év múlva is mosolyogva nézz vissza ezekre a képekre.:)

2022. dec. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Amiben Te jól érzed magad, a leginkább.
2022. dec. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ne az legyen a cél, hogy lenyűgözd a násznépet. Nagyon fontos, hogy te jól érezd magad benne, kényelmes legyen és szépnek érezd magad. Én azért vetem el a harmadik ruhát, mert nem tudod magaddal vinni. Szerintem nem lenne az igazi, ha nem az lenne rajtad a fotókon. egyébként a kölcsönzés nem jöhet szóba?

Én azt gondolom, hogy talán a második lenne a legjobb választás, biztosan tetszel benne a párodnak, attól függetlenül hogy nem az a kedvence. Plusz teljesen más lesz amikor teljes puccban meglát :)

2022. dec. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem mindegy, rajtad kívül senki nem fog emlékezni két héttel esküvő után.
2022. dec. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Hát nyilván az elsőt.
2022. dec. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Én nem kérem ki a párom véleményét a ruháról. Aznap látott benne először. Ezért szavaznék a kettesre. Amelyik neked a legjobban tetszik. + még magaddal is tudod vinni a fotózára.
2022. dec. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, segítettetek egy kicsit perspektívába tenni a dolgokat. Még nem döntöttem az az 1. meg a 2. közt, de a 3. ruhát elengedtem. Még ráalszok párszor, mert egyik nap úgy ébredek, legyen az 1., másik nap úgy, legyen a 2. :D
2022. dec. 17. 14:02
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A leírásodból nekem úgy tűnik, hogy te az elsőt akarod mert arról nem írtál negatívumot, azon kívül, hogy nem nyűgözi le a násznépet, de abban a szituációban nincs az, ami nem nyűgözné le őket szóval ezt nem is értem.

Annyit azért a 2.ról elmondanék, hogy tipikus hiba megkérdezni a férjet, mert mindegy mit mond a ruhára magában; mert amikor megjelensz előtte teljes harci díszben, akkor mindenképpen tetszeni fog neki amit lát.

A 3. meg nem is értem, mit keres a listában ha a leírásban kijelented, hogy különben bénaságban kellene fotózkodnod.

2022. dec. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Lenyűgőzni a násznépet én sem értem. Senki nem fog emlékezni a ruhára pár nap múlva. Ez ne legyen opció.
2022. dec. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Keresnék egy negyediket, aminél minden feltétel teljesül: nekem is tetszik, a vőlegényemnek is tetszik, és el is tudom vinni magammal az útra. :) Persze, nyilván ez nem lehetséges, hiszen akkor nem tetted volna fel a kérdést. Ebben az esetben az 1-es ruhát választanám, mert írtad, hogy abban felszabadult lennél. Alapból a 2-eset mondanám, mert nekem fontos az, hogy szép ruhám legyen és tetszek benne magamnak, a vőlegényem véleményét meg csak annyiból kértem ki, hogy tudjam, mi az amit biztos nem szeretne látni rajtam (nálunk ez a habos-babos abroncsos ruha, amit én se szeretnék, de egyébként le van tiltva a ruhámról, esküvő előtt nem láthatja még képen sem). De mivel írod, hogy nálatok tud a ruháról, így más a helyzet, ebben az esetben figyelembe venném azt, hogy neki nem tetszik, és visszakanyarodnék az 1-eshez.

Egyébként tudod kit érdekel annyira a ruha a vendégseregből, hogy ne felejtse el legkésőbb 2 héttel az esküvő után, hogy miben voltál? A saját esküvőjük előtt álló menyasszonyokat, vagy a még nem eljegyzett, de valószínűleg hamarosan menyasszonnyá váló, komoly kapcsolatban élő lányokat. Ők megjegyzik a ruhát, ha tetszik nekik akkor azért, hogy hasonlót keressenek, vagy ellenkezőleg, hogy véletlenül se hasonlítson a leendő ruhájuk a tiédre.

2022. dec. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!