Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kollégák meghívása az esküvőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kollégák meghívása az esküvőre?

Figyelt kérdés

Ti meghívtátok a munkatársaitokat az esküvőtökre? S, ha igen az összeset vagy csak akikkel jobba voltatok?


Nem kínos, ha csak egy részének adok meghívót, mert az összes úgysem tudna eljönni és nem is egyformán vagyok jóba velük? (2 műszakos folyamatos munkarendben dolgozunk hétfőtől vasárnapig amúgy)


Úgyis lesz sértődés ebben biztos vagyok, csak igyekszem, hogy minél kevesebb legyen.


Köszi a segítő hozzászólásokat.



2023. jan. 22. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha jóban vagyunk és mondjuk akár havi 1-2x ráírunk egymásra munkán kívül is, akkor igen.

De csak azért, mert 8 órában egymás mellett vagyunk, nem.

2023. jan. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hívtam meg senkit közülük. Van akivel jóban vagyunk, mindig együtt szoktunk ebédelni és akkor sokat beszélgetünk, de soha nem találkoztunk munkán kívül és tudom, hogy ha egyikünk felmondana, akkor nagyon hamar megszakadna a kapcsolat. Nem volt belőle sértődés, pontosan tudta, hogy szűk körű lesz, csak a közeli rokonok és legjobb barátok lesznek meghívva.

Ha lenne olyan kollégám, akit tényleg barátomnak tekintek és nem csak egy kolléga, akivel jóban vagyunk, akkor őt meghívnám.

2023. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
A szertartásra mindenkit. Lagzira csak akikkel munkán kívül is tartjuk a kapcsolatot, találkozunk, beszélgetünk, vannak közös programok.
2023. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Parom kollegajanak az eskuvojen voltunk legutobb, rajta kovul kb 2-3 kollega volt meg ott, de csak olyanok, akikkel joban voltak, melon kivul is osszeultek neha. Ilyen kollegakat meghivnek, mert ok beleeshetnek a barat kategoriaba, nekem is van olyan, akikkel melon kivul is logunk egyutt. A tobbieket nyilvan nem hivnam, minek? :D
2023. jan. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem fogom őket meghívni, mondjuk én ki nem állhatom őket (hat másik nővel ülök egy irodában, gondolhatod...), és nem érzem, hogy ott lenne a helyük. Főleg, hogy manapság azért az ember nem arról a helyről megy nyugdíjba, ahol éppen most dolgozik - nyilván most a házasulandó korban lévő korosztályra gondolok, nem az idősebbekre. Ők csak egy állomás az életemben, jövőre már talán nem is fogunk együtt dolgozni. Más az, ha valakivel munkán kívül is jóban vagyok.

De nyugodj meg, mivel esküvőről van szó, garantálom neked, hogy úgyis lesz valaki, akinek rá fogsz lépni a tyúkszemére, és meg fog rád sértődni, úgyhogy csak azt hívd, akit tényleg ott szeretnél látni. Ha nem a meghívás hiánya miatt, akkor más okot találnának rá, hogy pampogjanak. Ilyenek az emberek.

2023. jan. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a munkahelyen látjuk egymást, csak ott beszélgetünk, akkor nem.

Ha viszont munkán kívül is tartjuk a kapcsolatot, összejárunk barátilag, vannak közös témáink és tudom, hogy akkor is jóban lennénk, ha nem lennénk munkatársak, akkor igen. De úgy nem is a munkahelyen adnám át a meghívót.

2023. jan. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nagyon jó kollégáim, jó a viszony. De csak az irodában. Azon kívül nem barátkozunk. Senkit nem hívtam meg az esküvőre a munkahelyemről.


Kérdésedre válaszul: ha vannak olyanok, akikkel kimondottan jóban vagy, adj nekik meghívót. De lehetőleg ne a többiek előtt. Esetleg privátban találkozz velük a pároddal együtt. Szerintem nem gáz. Nem kötelező az egész céget meghívnod.

2023. jan. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!