Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői DJ előleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői DJ előleg?

Figyelt kérdés
Tőletek megbízás aláírásakor mennyi előleget kellett fizetnetek?
2023. márc. 7. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
160 ezer volt összesen, és 80 ezret fizettünk előlegként
2023. márc. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jajj, de figyelmetlenül fogalmaztam, kicsit katyvasz lett, elnézést. 🙈


1#,köszönöm.

2023. márc. 7. 15:32
 3/8 anonim ***** válasza:
220->60
2023. márc. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tőlünk nem kért előleget 200e Ft volt. Viszont tőlünk mindenki akkor kérte a pénzt amikor elment, így a fotós, CM és a Dj pénzét szépen előre leszámoltuk borítékba, így akkor csak azt kellett odaadni amikor mentek.
2023. márc. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekünk az összeg felét kéri jövő héten, 3 hónappal előre. Nekem ez fura, mert még az étterem is csak 20% előleget kért, a fotós semmit. Lényegében neki semmit nem kell előre bele fektetni. De lehet, hogy nem látom át jól, ezért kérdezem a tapasztalatokat.

Én is úgy tervezem, hogy előre kiporciózzuk a pénzt mindenkinek, ez szerintem is jó ötlet és egyszerű lesz a végén rendezni mindent.

De most nem tudom, hogy fizessünk - e előre a DJ-nek ennyi pénzt, vagy keressek mást.....

2023. márc. 8. 21:52
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Felejtsétek el azokat a szolgáltatókat akiknél:

- nincs szerződés,

- nincs visszaellenőrizhető céges háttér,

- nem számlaképesek,

- nincs foglaló, vagy foglaló helyett előleg szerepel a szerződésben (nem, az előleg nem jó, Titeket nem véd!).


Az esküvőszakmában rengeteg a problémás szolgáltató akik nem veszik elég komolyan ezeket a dolgokat. Az egyik elveszíti a képeket mert fütyül a redundanciára, a másik lemondja az esküvőt pár hónappal előtte mert elmegy inkább hajóra dolgozni, vagy egy másik esküvő szerinte jobbat tesz a brandjének, de ott a DJ és ceremóniamester kombó aki csokival a kezében és a szájában konferálja fel a tortát, félig angolul, félig németül, hogy a ceremóniamester ÉS vőfélyekről ne is beszéljek (vagy egyik, vagy másik, nincs átmenet, nem tud valaki a kettő együtt lenni, mert az egyik sz@r lesz). DJ-ből is óriási a szórás, rengeteg klubDJ akar esküvőzni úgy, hogy egyrészt nem tud, másrészt meg sem fényei, sem hangcucca nincs és még sorolhatnám. Óvatosan!

2023. márc. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha a fotós nem kért semmit Őt mi tartja majd vissza ha aznapra beesik egy menőbb esküvő?
2023. márc. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez túlzás, hogy neki semmit nem kell előre befizetni, több milliós fény-és hangtechnikajuk van + szerzői jogdíj. Mi nagyon jóban vagyunk a DJ-nkel, múltkor mesélte hogy neki most így a vállalkozási költségekkel együtt 2 millió lesz beinditani a szezont.
2023. márc. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!