Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menstruáció a nagy napon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció a nagy napon?

Figyelt kérdés

Volt már vki úgy, h pont az esküvő napján menstruált? Borzasztóan stresszelek emiatt, h nehogy akkor legyen. 2 hónap múlva lesz az esküvőnk. Nekem nem napra pontos a havim, nem tudom kiszámolni, van esély rá h május végén kellene majd megjönnie, de ha késik pár napot ahogy mindig, pont az esküvőnk napján lenne. Ez nekem katasztrófa lenne... Nem szedek fogamzásgátlót, így ezzel nem tudok játszani. Valami megoldás van erre? Én elég rosszul szoktam lenni, + hát ki akarna úgy lenni a nagy napon...


Tudtok adni vmi tippet?:(


2023. márc. 16. 09:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%
Tabi segíthet, semmi más.
2023. márc. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
36%
Ne aggódj előre. Ha meg beüt, akkor csak pihenj és aludj, amennyit csak tudsz. Így lehetsz a legjobb formádban.
2023. márc. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
3%
#1 így terjed a sok hülyeség a tudatlan, tájékozatlan emberek közt..
2023. márc. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
49%

vannak bizonyos praktikák amik segíthetnek,de egyik sem biztos sajnos. Például fahéj,citrom. olvass utána. Célszerű lenne valahogy előrehozni.


Egyébként ahogy az 1-es is írja, az egyetlen ami biztosan segíthet az a fogamzásgátló.

2023. márc. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
32%

"Borzasztóan stresszelek emiatt"


Ezzel akkor is el fogod rontani a "nagy napodat", ha nem akkor fogsz menstruálni.

Fordulj pszichológushoz, mert ez a görcsölés teljesen abnormális.

2023. márc. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%

Nekem sokat segített a fogamzásgátló ezen a téren (konkrétan szinte tünetmentes vagyok), de most már hiába kezdenéd el, nekem több mint 3 hónap volt, míg beállt.

Próbálj nem stresszelni, mert az még inkább összezavarja a ciklust és a tüneteket is nehezebben viseled. Ha pont akkor jönne meg, akkor meg fogod tudni oldani, mint egyébként. Barátnőmnek aznap jött meg a szertartás előtt, a fotózáson. Ott elment mosdóba, majd kijött szólni nekem, hogy nagy gáz van... :D Megoldotta, egyből bevett gyógyszert és semmi nem látszott rajta aznap, másnap persze kidőlt szegény.

Nem tudom, mi az ami segíteni szokott. Nekem görcsoldó (naproxén tartalmú, mondjuk Apranax) a legelső tüneteknél, nem megvárva míg fáj. Ha arra koncentrálsz, hogy ez milyen szép nap, összekötitek az életeteket, akkor nem olyan nap lesz ez, mint mikor otthon fetrengsz egy párnával.

2023. márc. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
39%

De itt tenyleg csak a tabi segithet!

En tuti beszereznem, nem olyan ordogtol valo dolog. Csak mindenkepp kezdd el idoben, mert ha pl. mar pecsetelsz, akkor valoszinuleg nem fog mukodni (nalam igy volt, a nogyogyasz is figyelmeztetett, hogy 5 nappal elotte mar tul keso).

2023. márc. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Én jobbat tudok: ess teherbe addig.
2023. márc. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

7-es vagyok es latom, hogy nem mindenki erti, mirol van szo a tabinal.


Szedhetsz fogamzasgatlot a ciklus eltolasa erdekeben csak 1-2 hetig is! Nem arrol van szo, hogy ra kell allni a fogamzasgatlora.

De ha ennyire stresszelos vagy, ezen mindenkepp kezdj el dolgozni.

2023. márc. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
15%
Tampon vagy betét segíthet, de gondolom ezeket ismered
2023. márc. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!