Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van olyan ruha szalon, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ruha szalon, ahol 100000 Ft alatt lehet menyasszonyi ruhát kölcsönözni?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 4. 20:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves 10, ha mar megszolitottal (#9. vagyok):

-zenekar, vofely nem lesz. A fotokat ajandekba kapom az unokatestveremtol. A kaja 12ezer/fo lesz, ebben benne van a diszites is szemelyenkent. A piat meg nem tudjuk mennyi.

Nem eleve sokalltam a kolcsonzes arat, csak atbasztak. Sehova nem volt kiirva a dij, a no pedig ugyesen terelt, jo kommunikacios keszseggel rendelkezett, ez van. De meg idoben visszamondtuk. Ahogy irod, teged is atbasztak a szalonban..mindenkit behuznak a csobe, kit igy, kit ugy.

2023. ápr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Kései Sirató ***** válasza:

Engem nem vertek át, 11-es, 90 ezerért kölcsönöztem azt a ruhát, amit megálmodtam.

Fejdíszt és fátylat viszont vettem, egy másik szalonban.

2023. ápr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#12: akkor teged nem, en barkivel beszelgettem ilyen temaban, mindenkinek volt valamilyen serelme/banata/duhe szalonnal kapcsolatban.
2023. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13-as, én úgy fogalmaznék, hogy az olcsó, színvonal nélküli ruhaszalonokban a szolgáltatás is olyan lesz, amilyen...Teli van ilyenekkel az ország.

Hulladékot/lopott termékeket árulnak olcsón, szándékosan benyelik kauciót, simliskednek az árral stb. Ők tesznek nekünk szívességet, hogy olcsón kapjuk a ruhát, akkor minek törjék magukat?


Engem az olcsó szalonban vertek át, utána elmentem egy normális márkaszalonba, ég és föld volt a kínálat, a hozzáállás és a szolgáltatás is, és nagyon elégedett voltam!

2023. ápr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!