Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van olyan aki megbánta az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki megbánta az esküvői cipő választását? Milyen tanácsot adnál?

Figyelt kérdés
2023. jún. 16. 16:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azért azt vedd figyelembe hogy egy tornacipő is simán fel tudja törni az ember lábát. A sarkadat ugyanúgy cseszheti pár óra tánc után.


[link]


Az én cipőm ilyen. Iszonyat kényelmes, ki van parnazva a talpa és a sarka is hogy véletlenül se törje fel. Viszem tánc órákra is és egy óra tánc után is olyan mintha semmi nem lenne a lábamon. Húzós az ára, de nekem megérte. Szerintem fontos hogy olyan legyen amiben maradéktalanul tudod élvezni az estét és nem szenvedsz a fájdalomtól mert az biztos elrontja a kedved.

2023. jún. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tamaris volt valakinek esetleg?
2023. jún. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hétköznap is hordok öltönyt, így nem volt nehéz olyan cipőt válaszani, ami kényelmes és mégis alkalmi. Javaslom, nem teljesen új cipőben légy az esküvőn, hanem olyanba, amit már bejártattál, így elkerülhető, hogy feltörje a lábad. A kiválasztott darabot így érdemes felvenni néhányszor előtte, jóval előtte.
2023. jún. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ami szerintem fontos, hogy próbáld a cipőt normálisan a boltban, vagy ha neten rendeled, akkor otthon. Sétálj, állj, járj benne eleget - nekem ugyan nem esküvői vásárlásokkal, de sima cipővásárlásokkal meggyűlt úgy a bajom, hogy 1-2 lépés séta alatt nem derült ki, hogy pl. töri a sarkam, vagy állni nem kényelmes benne mondjuk már 5-10 perc után, vagy annyira csúszik a belseje, hogy 15 perc séta után kijár belőle a lábam.
2023. aug. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!