Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha a volegeny fogadja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a volegeny fogadja a helyszínen a vendegeket, a menyasszony mikor erkezik?

Figyelt kérdés

Én arra gondoltam, hogy a szertartás kezdetére érkeznek, viszont utóbb felmerult bennem, hogy lehet illendő volna nekem is udvozolni a vendégeket...


Nalatok hogy volt?



2023. júl. 18. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Tessék? Ki vagy te a sztoriban?
2023. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Válásra bezzeg nem hívtok majd meg senkit..
2023. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ceremóniamester volt, ő üdvözölte a vendégeket (gondolom ha vőfélyetek van, ő is ellátja ezt a feladatot), a szertartás után a gratulációnál üdvözöltünk utána mindenkit mi is.
2023. júl. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy menyasszony sosem késik, korán sem jön soha. Mindig épp akkor érkezik amikor akar.
2023. júl. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam még olyan esküvőn, ahol előtte lett volna külön fogadás. Vagyis egy olyan vidéki lagzi volt, ahol volt előtte etetés-itatás, de nem volt ott a pár. Az örömszülők és más rokonok kínálgattak.

A többinél odamentünk a helyszínre, lement a szertartás és utána a gratulációnál "találkoztunk" úgymond a párral.

2023. júl. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A vendégek már az önkormányzat parkolójában voltak, mire mi a vőlegényemmel odaértünk. Nem vártam sehol senkit. A vőfély várta a vendégeket.
2023. júl. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az összes esküvőn,amin részt vettem,a ceremónia mester üdvözölte a vendégeket: elmondta,mi hol lesz, hol vannak a harapnivalók, hol tudnak italt kérni stb. Volt,ahol rajta kívül a vőlegény is már teljes harci díszbe öltözve várta a násznépet egy rövid köszönés erejéig. A menyasszonyt a szertartáson láttuk először:)
2023. júl. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!
2023. júl. 18. 19:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!