Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok arról, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, akik táncoslányokat hívnak az esküvőre?

Figyelt kérdés

Lehet hogy én vagyok nagyon maradi, de elképedtem rajta. Szembe jött velem egy hirdetés, hogy lehet hívni 40 perces előadásra 2 táncosnőt. Persze félmeztelenül vannak, egy kis disz takarja a bimbót, harisnyakötő és valami anyag amit ráznak. Megnéztem a feltett videókat, az egész abból állt hogy rázták magukat egyszerre, sőt a vőlegény ült a széken és konkrétan csak neki “sztriptizeltek” a menyasszony meg a háttérben állt. Másikban a férfiak dugdostak csomó pénzt a melltartójukba

Nekem ez baromi furcsa és érthetetlen, hogy miért van ott ennek a helye és miért értékelik az emberek. Mégsem fordulna a fejemben, hogy a legszebb napunkon,- ami kettőnkről szól és hogy minket ünnepelnek- hivjak ilyeneket és végignézzem ahogy az újdonsült férjemnek rázzák a feneküket.

Ti mit gondoltok erről?


2023. júl. 20. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Legénybúcsúra szokták.

Esküvőn bunkóság.

2023. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem még ott is túlzásnak tűnik, de inkább, mint esküvőn.
2023. júl. 20. 22:46
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

nem mennék olyanhoz aki rabságnak vesz egy házasságot es ez lenne az igénye ünnepléshez.

ez inkább mintha a férfiasságátol kéne bucsuznia. gyász.

2023. júl. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Ha ilyen lenne az esküvőmön, megceloznam a vilag legrövidebb hazassaga cimet; reggel be is adnam a válokeresetet. Mar amennyiben a ferjem akarta őket. Ha valamelyik "jófej" haverja, akkor meg megmondanam hogy bar az ilyenekbe nem szoktam beleszolni, de vele ezentul tartsa a távolsagot


Legénybucsura is bunkóságnak tartom, esküvőre meg pláne. De lehet én is maradi vagyok

2023. júl. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Mindig van lejjebb...
2023. júl. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:
83%
Még legénybúcsúra is ultragáz dolognak tartom, esküvőre meg nem is értem. Elképesztő.
2023. júl. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Esküvőre ki a franc hívna strippereket🤣Legénybúcsúra szoktak, bár oda is csak azok, akik az esküvő után sem fognak csomót kötni a farkukra.
2023. júl. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha ez én férjem ölében tancolna 2 ribi caz ESKUVUNK napján? És ezt hagyná beadnam a válast rögtön. Ha a haver hívta sem kötelező ott ülnie. Ez az igénytelenség netovábbja..

Kiakadnek. Egyszerűen düh rohamot kapnék szerintem...

2023. júl. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Esküvőre?


Inkább hívnék egy kamarazenekart, hogy legyen élő zene a polgárin, az emelné a színvonalat.

2023. júl. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Megmutatnád ezt a hirdetést?

(Szerintem nincs ilyen, csak kitaláltad.)

2023. júl. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!