Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 35+ nők! Nem zavar, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35+ nők! Nem zavar, hogy a táncoslányokat megnézi a párod egy szórakozó helyen?

Figyelt kérdés
Mondok példát, Siófok, Petőfi Sétány. Bugyiban és melltartóban a pulton táncolnak a csajok majdnem minden szórakozó helyen. Nagyon furcsa, hogy megállnak többen, kéz a kézben, és nézik a táncos lányokat, a párok hölgy tagjait pedig mintha nem is zavarná.
2017. aug. 27. 14:03
1 2
 1/14 anonim válasza:
31%
azok a nők tudják hogy külsőre már nem vehetik fel a versenyt a fiatal csajokkal de a párjuknak sincs esélye náluk ezért nem aggódnak. hülye női gondolkodás hogy a barátjuknak ő a legszebb a világon. fiatal korban a külsőségek tartják egyben a kapcsolatokat, 40 felett az érdek és megszokás.
2017. aug. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Na, megyek is es kinyomom a szemet!
2017. aug. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%

tudod itt divat olyanokat mondani, hogy "mi a párommal az ilyen nőket együtt beszéljük ám ki, hogy mekkora ribäncok stb, azért bámuljuk csak meg őket"

a valóságban pedig az van, hogy a férfi arról fantáziálgat hogyan vágná gerincre a nőt, húzná félre a kis tangáját és tolná be neki a lompost.

a nő pedig azért feszít a férfi mellett, és még erőltetve nevetgél is táncoslányon, mert ő majd megmutatja hogy nem féltékenykedik, erős jellem akire felnéz az ura.

belül meg majd megeszi az irigység, és a féltékenység :)

2017. aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Engem nem zavar,én is megnézem a nőket,kibeszéljük,hogy milyen az alakjuk,ilyesmi.Aztán megyünk tovább.

Akkor is megnézik a pasik a nőket,amikor egyedül vannak vagy haverokkal.

Nyilván van egy határ.Mondjuk ne dugdosson pénzt a bugyijába,ne fogdossa,ne kérje el a számát,ne dicsérje meg hangosan.

2017. aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar. Megnézni én is megnézem a jó pasikat akár a strandon, akár máshol.
2017. aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
#3 Hú,akkor én nagyon divatos vagyok! :D
2017. aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

35 körül azért még bőven jól néznek ki a nők, legalábbis az én ilyen korú ismerőseim nagy része 6-8 évet letagadhat simán, azok is akiknek már gyerekük van.

Nyilván az ember egy stabil kapcsolatban tudja, hogy az, hogy megnézi, az azt jelenti, hogy 20 perc múlva nem is emlékszik rá, ennyi. Mondjuk én nem nézegetném őket a párommal kézen fogva, mert mondjuk én leszarnám a táncoslányokat és szerintem közös programnak azért gáz :D

2017. aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#4 pont időben érkeztél XDD
2017. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Látod... :D
2017. aug. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Hányok.
2017. aug. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!