Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha a legjobb barátod/barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a legjobb barátod/barátnőd meghív az esküvőjére, de te messze külföldön élsz/élnél, hazajönnél ebből az alkalomból?

Figyelt kérdés
2023. júl. 26. 07:33
A kérdező szavazást indított:
Feltétlenül, minden körülmények között
Adott helyzettől is függ
Nem
57 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátéra persze
2023. júl. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb baráté mindenképp, egy sima ismerősé nem feltétlen, max ha lenne más dolgom is itthon.
2023. júl. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem is random ismerősre, hanem hozzád mindenképpen közelálló személyre gondoltam, hogy megtennéd-e ezt a kedvéért
2023. júl. 26. 07:46
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Mindent megpróbálnék, hogy elmenjek mivel fontos nekem. De vannak bizonyos munkakörök, ahol nem igazán lehet variálni az előre megírt beosztáson. A saját munkámból nem rúgatnám ki magam az biztos.
2023. júl. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálnám úgy szervezni, hogy egy kicsit hosszabb időre hazalátogassak és akkor nem konkrétan csak az esküvő lenne az oka.
2023. júl. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Mi külföldön élünk. Gyerekkori barátainknak volt nemrég esküvőjük. Pont úgy volt az időpont, hogy 2 napra tudtunk volna hazajönni, aztán vissza kellett volna mennünk, és 12 óra lett volna csak az út oda. Szóltunk, hogy sajnáljuk, de így nem tudjuk megoldani. Nem is volt ebből probléma. Amikor hazamentünk legközelebb szabadságra, akkor megünnepeltük, és akkor adtunk nekik ajándékot.
2023. júl. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Igen, persze. Hugom szalagavatójára, ballagására, öcsém diplomaosztójára is haza tervezek menni.


Csak akkor nem mennék, ha nagyon nem tudnék, pl épp szülök, vagy már nagyon előrehaladott terhes vagyok és nem engednek repülni, újszülöttel sem megyek stb.

2023. júl. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Kitana. ***** válasza:
100%
Persze, ha időben szólnak, akkor általában lehet úgy kérni szabadságot, de esküvőre nem egy héttel korábban szokás elkezdeni meghívni az embereket úgysem. De akkor én is legalább 5-7 napra jönnék, hogy másokkal is tudjak találkozni.
2023. júl. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Attól is függ, hogy honnan kéne hazajönnöm. Ausztriából nem kérdés.

Ausztráliából már azért kérdéses, mert ha olyan a munka és nem engednek el, akkor nem lehet megoldani.

2023. júl. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
ha előtte 2-3 hónappal szólnak, akkor nem, de ha már most tudom, hogy jövő május közepén esküvő, akkor úgy csinálom, hogy addigra időzítsek egy hosszabb szabadságot
2023. júl. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!