Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Áprilisi esküvő? Nincs túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Áprilisi esküvő? Nincs túl hideg akkor egy szabadtéri szertartáshoz?

Figyelt kérdés

Én egyszerre vagyok fázós és izzadós :D Jó kombó :D


Találtunk egy helyszínt, ami tetszik, és márciusban meg áprilisban sokkal olcsóbb is, mint májustól szeptemberig. Én kora nyári esküvőt szeretnék alapból, mert akkor már meleg van, de nem az a tikkasztó hőség, bár ezt se lehet tudni előre. Eső bármikor lehet, de tavasszal valószínűbb, mint nyáron. Vendégek szempontjából is kérdezem, mert aki pl cigizik, annak mindig fel kell vennie a kabátját, ha ki akar menni, meg kevésbé kényelmesen öltözni. Jó időben jó egy lenge nyári ruha, áprilisban nem.


Van tapasztalatotok áprilisi esküvővel kapcsolatban? Megéri kockáztatni, hogy hideg és eső lesz? Az akcióval amúgy 10 ezer / fővel olcsóbb. Kb 450 ezret tudnánk ezzel spórolni.


2023. júl. 31. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Márciusi esküvőm volt, nem szabadtéri. Az adott hónaphoz képest melegebb volt.

Hát, figyi, áprilisban volt már havazás, meg kb. nyári idő is. Eső meg aztán végképp bármilyen évszakban lehet. Megtippelhetetlen, annyira eltolódtak, ill. furcsák az évszakok.

2023. júl. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Mi pár hete voltunk kora nyári esküvőn, kinti szertartással, teljesen megfagytunk, mindenki kabátban és úgy is hideg volt.


Szerintem tök lutri, a legjobb, ha van b terv és szükség esetén tudjátok zárt helyen tartani, ha mondjuk esik vagy havazik.

2023. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A Mi esküvőnk 3 éve március elején volt.

Olyan jó idő volt, mindenki ámult rajta, simán tarthattuk volna szabadtéren is. Simán elvoltam a mennyasszonyu ruhában, felső nélkül.


Utána hónapban, április végén volt barátnőmék esküvője. Kabátban vacogtam végig.


Utána június közepén férjem barátjáék esküvője. Egész honaoban meleg, nyárias idő, azon a napon szakadó eső 18fok 🤣

2023. júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Mi azért választottuk 9 éve a május 31-et, mert akkor már jó idő szokott lenni. Na abban az évben 18 fok volt, és csöpögött az eső. Deréktól felfelé majd megfagytam a menyasszonyi ruhámban. A vőlegénynek meg a násznépnek pont jó volt :D

Mostanában áprilisban még jócskán fagyok vannak, szerintem idén is még bőven télikabátban jártunk

2023. júl. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Aprilis 22-en mentem ferjhez, es eleg jo ido volt. Melegen sutott a nap, a szel alig fujt.
2023. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem teljesen jó. Én mondjuk jobban szeretem, ha hideg van, mint mikor kánikula. Hűvös ellen szerintem jobban lehet védekezni.

De amúgy úgyis lutri. Most július van, pár napja éjjel nálunk 12 fok volt, simán kabátos idő.

2023. júl. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
április és május majdnem ugyan az, ugyan akkora eséllyel eshet az eső is sajnos, sőt idén a június sem volt jobb... szóval emiatt szerintem teljesen nyugodtan szervezd áprilisra :)
2023. júl. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

A tapasztalat azt mutatja, hogy kitolódott a tél. Idén április elején megmaradó hó esett. Szóval ha nem taszít a téli esküvő gondolata, akkor legyen áprilisban, máskülönben még a május is necces, hogy jó idő lesz-e.

De persze ennyi erővel a nyár közepén is kifoghatjátok a legrosszabb időjárást.

Szerintem, ha az a célod, hogy ne kánikulában legyen az esküvő, akkor inkább jobb szeptemberi vagy kora októberi dátumban gondolkodni, esetleg késő májusban.

2023. júl. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak szabadtérre szervezni minden évszakban lutri. Nekünk augusztusban volt, végig szakadt az eső. Ha nem lett volna sátor, igencsak ráfaragunk.

Hidegre is nagyobb az esély. Tehát csak egy sátor lehet, hogy kevés lesz.

Beltéri esküvőben gondolkodnék mindenképpen.

2023. júl. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó lehet, de legyen mentőöv a szertartához és a lagzihoz, ha leszakadna az ég. Nekünk július közepén volt az esküvőnk, az előző hetek minden napján és utána is ragyogó napsütés volt 30-35 fokkal, de aznap felhős és 20-22 fok volt. Nem izzadtam le a sminket és a ruhát az elején és őszintén szólva szuper volt, hogy nem sültünk meg. Senki se értette, hogy jött ez össze, de ma már kiszámíthatatlan az időjárás.
2023. aug. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!