Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyot csalódtam a rokonaimban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyot csalódtam a rokonaimban, barátaimban?

Figyelt kérdés

Kis esküvőt terveztünk eleve 35 főt.

Szerettem volna velük megünnepelni az örömömet.

A létszámból nekem 17 a meghívottam. De 7ember nem jön 2 kérdéses.

Ezt nem hiszem el.

Alapból nincs nagy társaságom így nem is tudtam volna 150 főt hívni. De ezek olyan emberek akikre számítottam és most nagyon csalódott vagyok.



2023. aug. 2. 02:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen okból nem akarnak menni?
2023. aug. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért az sok tényezőtől függ, hogy egy esküvőre valaki elmegy-e vagy sem. Mennyivel előtte hívtad, van-e már akkorra programja, honnan hova kell elmennie, ez milyen pluszköltség(és /vagy szabadság kérdése) azon kívül, hogy mennyit elvárt jattolni, és mennyire szoros a kapcsolat, egyébként mennyire jártok össze, töltötök időt együtt.

Ha annyi plusz lenne bárkinek is, hogy szombaton délután a kanapén döglés helyett felöltözik, és elmegy az esküvőre, meg esetleg utána egy kötetlen vacsira, aztán szépen hazasétál, akkor teljesen érthető, hogy bánt a dolog. Ha kiadással jár, szervezkedéssel, utazással már az is, hogy megjelenjen, akkor meg legyél belátó, illetve vond le a következtetést, hogy nem ér annyit a dolog neki, hogy annyi áldozatot hozzon, amit a megjelenése érdekében kellene.

2023. aug. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%
Idoben kellett volna szolni...
2023. aug. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Egy mindig eljön az igazság pillanata, koderül, hogy valójában mennyire szeret a családod/barátaid.
2023. aug. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

3-as, írd le légyszi, honnan tudod, hogy mikor szólt nekik?

(Vagy pedig ne írj baromságokat).

2023. aug. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Miért feltételezi bárki is, hogy későn szóltunk?


1,5 év van az eljegyzés és az esküvőnk időpontja között. Szinte azonnal elkezdtük a szervezkedést.

9 hónappal mindenkinek előtte szóltunk, hogy mikor lesz.

Mindenki közeli rokon. Max. 1.fokú unokatestvér vagy szülő tesója a legtávolabbi.

Az elképzelésünk egy szűk körű esküvő volt.

A munkájukra hivatkozva mondta le mindenki a meghívást.

2023. aug. 2. 21:30
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát érdekes, munkára hivatkozva.

Szombati napon lesz?

2023. aug. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Még egy valami eszembe jutott: le vannak égve és üres kézzel nem akarnak beállítani, de rendes nászajándékra pedig nem most akarnak kidobni egy valag pénzt.
2023. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha le is vannak égve, legyen bennük annyi, hogy megmondják.

Hétvégén lesz a lagzi? Mert ha igen, a munkára hivatkozni kamu.

2023. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szombaton lesz igen. De nem mindenki a 8 órás heti 5 napos munkarendben dolgozik.

Viszont mindenkinek mondtuk, hogy nászajándékra ne legyen gondjuk. Nekünk az az ajándék, ha eljönnek és jól érzik magukat velünk és örülnek a boldogságunknak.

2023. aug. 3. 21:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!