Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hölgyek miről ismertétek fel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek miről ismertétek fel, hogy a párotok az igazi?

Figyelt kérdés
Sosem voltam még férjnél, mert nem akartak elvenni, amit utólag nem bánok. Most határozottan el akarnak venni. Nálatok az igazi, akivel együtt maradtatok hosszabb távon miben tért el a korábbiaktól? Milyen szempontokat néztetek mielőtt házasság mellett döntöttetek?

2023. aug. 4. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Szempontok:passzolunk-e lényeges dolgokban, mint pl. az értékrend, életmód, emberi tulajdonságok, célok.


Amúgy "Ms.Right" se a "Nagy Ő" nem létezik, az csak humbug.

2023. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nem vagyok házas, de kanyarban van a dolog. Őszintén, fogalmam sincs. Nagyon szeretjük egymást, egyezik a jövőképünk, nagyon jó a szex stb. Vitáj mindenhol vannak, de meg tudunk mindent beszélni. Nyilván szeretném azt hinni, hogy leéljük együtt az életünket. De ezt nem lehet sose tudni, az örökké az sok idő.
2023. aug. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

En csak azokat a pontokat tudom amikor rájövók hogy miert nem lesz jó menet közben buknak ki


Eleinte mindenkirol azt hiszem minden rendben es normális.

De aztán kiderül hogy az egyik drogozik vagy iszik vagy nincs önkontrollja konfliktusokban, vagy értetlen nem fogja fel amiket mondok, vagy másik bi, vagy a családja örökletesen sérült es menet közben módosítok a terven.

Forditva még nem volt hogy valakirol azt hinném hogy alkalmatlan es pozitívan csalódnék.

Eddig csak negatív csalódásaim voltak. Alapvetoen nem tételezek fel hibákat alkalmatlanságot.

2023. aug. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

*habár össze se jövók olyanokkal akik alkalmatlannak tűnnek bármire is.

(3.voltam)

2023. aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
Megapogattam, és éreztem a tenyeremmel. Utána meg belcsíptem. Erre felszisszent, így biztosan tudtam, hogy nem csak álom, vagy szellem, hanem tök igazi
2023. aug. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Belegondoltam, de úgy tényleg, őszintén mindenféle érzelmi hatástól függetlenül (már amennyire szerelmesen ezt ugye megteheti az ember), hogy valóban el tudom képzelni az életem vele, mellette, így ebben a formában, ha az égvilágon semmi sem változik, akkor is? És el tudtam. A korábbiakra ez nem volt igaz, ott mindig az volt, hogy ha ez meg az változna, akkor esetleg, meg ha így vagy úgy alakulnának a dolgok, akkor talán, de olyan, hogy ha rögzítenénk az életünket abban az adott pillanatban, amiben éppen voltunk, és ezt így kiterjesztenénk a hátralévő mittudomén, 60-80 évre (optimistán/pesszimistán, ki hogy nézi), akkor csak elborzadtam, hogy bakker nem, ez így nem lenne jó. A férjem esetében viszont ha soha, semmi nem változott volna, akkor is minden tökéletes lett volna. Hát még így, hogy amúgy is megbeszéltük és megegyeztünk az egyértelmű, tervezhető változások tekintetében (házasság, gyerek, stb apróságok), így tudtam, hogy amin hatalmunkban áll változtatni, az abszolút olyan irányba fog haladni, amivel elégedett leszek. Szintén nem egy olyan dolog, ami az exeimnél érvényesült volna. Szóval kb ez, nem tudom így mennyire érthető :D
2023. aug. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismertem fel, menet közben alakult ki.
2023. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Már az elején éreztem, hogy vele eltudnám képzelni a házasságot. Előtte másokkal nem tudtam.
2023. aug. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Soha senki mellett nem éreztem magam olyan érzelmi biztonságban,mint mellette,az otthonom volt.Olyan érzelmeket éltem át,mint soha senki mellett.Elfogadott olyannak amilyen vagyok,önmagam lehettem mellette,szárnyakat adott nekem,színes lett a világ.

El tudtam mellette képzelni az életem a jövőm,egyértelmű volt az első hónap után,hogy így is lesz,mindkettőnk részéről.


A sors ocsmány húzása,hogy 2 hónapja elhunyt,így megmaradt nekem a mérhetetlen fájdalom és egy olyan jövőkép,ami sose válik már valóra!

2023. aug. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztonságot érzése volt más, meg a nagyon egyező tervek, jövőkép.
2023. aug. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!