Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy ilyen gazdag az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ilyen gazdag az összes és miből?

Figyelt kérdés

YouTubeon rengeteg cigány esküvőt látni de nem ilyen putris cigányok hanem csicsás díszes esküvők, a menyasszony táncnál rengeteg drága ajándék aranyak és kb 800 fő. Nem értem az összesnek hogy van ennyi pénze? Egyébként nem rasszizmusból írtam ki a kérdést csak hátha valaki tudja rá a választ. Amúgy szeretem a cigány zenét a mulatást szóval azért egyáltalán nem ítélem el őket csak a sok ékszer a drágábbnál drágább piák, luxus helyen.


Mondjuk azért nem hiszem hogy bűnözők, mondjuk aztán ki tudja. Szerintem csak valamivel kereskednek meg ilyenek csak nem tudom mivel. Mondjuk az tuti hogy nagyon értenek hozzá.


Volt már ilyen ismerősötök?



2023. aug. 5. 01:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Te magyon rátriggelodtél erre az eskuvo dologra. Nagyon szép eskuvot lehet kihozni 1.5-2M forintból!


Bűnözésből van nyilván...

2023. aug. 5. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki csinal fekete dolgokat de a nagyon feketeknel szokas noket futattni , eptio iparban vallalkozok adot csalnak, vagy drogot arulnak. Vannak kivetelek is, a tipik ilyen gazdagok mindig nagyon butak es ciganyosan beszelnek errol lehet felismerni oket.
2023. aug. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Van tollas roma ismerősöm. Abból is össze lehet sok mindent hozni, és emellett tisztességesen.
2023. aug. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a cigányok 1 százaléka

A 80 százalék meg mindig úgy el ahogy tudjuk hogy..,,

2023. aug. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A rokonsaguk már alapbol sok fő.de ilyamsi is lehet hogy egyik rokoné a hely eleve es berleti dij nulla.

Masiknak etterme van es a kaja is ingyen van.

Es igy tovább.

2023. aug. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
Segélynapra kell időzíteni a lagzit. Igaz, hogy mindnek 30 napig tart majd a hóvége, de majd összecsórelják a márót maguknak.
2023. aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, van kb 1% pénzes közöttük. De nagyja azt csinálja, hogy megkapja a segélyt, azt egy nap alatt elverik drága, "rajos" dolgokra, aztán a hónap többi napján meg nyomorognak és lopnak. Így nekem is lenne "Guccsi" táskám, ha nem érdekelne, hogy utána mit eszek...
2023. aug. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 de mégis jó húsba van az összes akkor most mi van?
2023. aug. 5. 11:51
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
A csóró is dagadt, mert csak párféle kaja felel meg az úri belének, meg pálinka azért kerül valahogy mindig.
2023. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%
Sok a hülye írás.
2023. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!