Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A vőlegényetek latta eskuvo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényetek latta eskuvo elott a probasminketeket es a frizurat?

Figyelt kérdés
2023. aug. 10. 10:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem látta, akkor csináltattam ezeket, amikor munka miatt másik városban volt. De nem babonából, csak így alakult :)
2023. aug. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%

Hidd el , hogy ha látta is, semmit nem számít.


Nem leszel szebb vagy különlegesebb a szemében, ismer már.

2023. aug. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Én úgy tervezem, hogy nem fogja látni. Magammal biztos nem vinném se ruházni se sminkezni, mert azt úgyis csak végig szenvedné. Akkor már legyen meglepi a végeredmény.
2023. aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

A volt férjem anno elvitt a fodrászig, és miután a csaj megcsinálta a hajamat, ki is bontotta utána :)


A sminkemet látta, de csak azért, mert elém jött, így alakult.


Sokmindent amúgy nem befolyásolt ez, mert elváltunk, tehát teljesen mindegy szerintem, látja-e, vagy sem. 🤷‍♀️

2023. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nem volt próba, ha az ember jó sminkest, fodrászt választ, akkor nincs szükség ilyesmire. Ha lett volna, akkor nem hívtam volna külön el, de ha meglátta volna utána, akkor se történt volna semmi. Nem tudom, a kettes miért van lepontozva, ez az igazság. És nem negatívan értelmezve, de aki feleségül akar venni, azt különösebben nem érdekli a szerelmének a haja, sminkje, műköröm, nem műköröm stb. A készülődés inkább annak szól, hogy ez egy rendkívüli esemény, és természetes, hogy szinte senki nem sportruhában, hajat felgumizva akar lenni (amivel amúgy semmi gond), hanem az adottságaiból kihozni a legtöbbet, a hétköznapoktól eltérően kirittyenteni magát.
2023. aug. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem a babona miatt kerdeztem, csakhogy ki mennyire tartotta/tartja ezt fontosnak es hogy nagyobb volt e a meglepodes eskuvo napjan.


Én sosem szoktam sminkelni, nem is latott meg soha sminkben 😅 nem erzem szukseget. Úgyhogy biztos meg fog lepodni o is meg en is.

2023. aug. 10. 11:12
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

Nekem volt próba sminkem és hajam, a sminkes csinálta mindkettőt és imádtam. Nem azért van a próba normál esetben, mert béna a sminkes/fodrász, hanem hogy megtaláljátok mi az ami tetszik. Lehet konkrét elképzeléssel mész és a valóságban az neked nem áll jól és az is lehet, hogy ami nem tetszene, végül magadon mégis az tetszik. Erre az esküvő napján nem igazán van idő. És persze ott van az az eshetőség is, hogy az adott sminkes vagy fodrász stílusa neked nem felel meg... ciki, ha ez az esküvő előtt derül ki.

Én önző vagyok. Az esküvőmön magamnak akartam tetszeni. :D Jól akartam érezni magam a bőrömben, magabiztosnak és szépnek, így az egyetlen dolog, amit nem látott rajtam a férjem esküvő előtt, az a ruhám. Látni azt is látta, mert itthon lógott sokáig, de rajtam nem látta előtte.

Amúgy 4 év után házasodtunk, látott már a legjobb és a legsz*rabb formámban is. Szerintem egy smink és egy frizura pont nem az a kategória, amit titkolni kéne bármilyen okból is.

Mi a próba smink és frizura estéjén színházba mentünk, így igazából jól is jött. :D Azóta meg mégsz*rabb formában is látott, mint valaha (szülés közben), ez ilyen.

2023. aug. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%

7-es: Nagyon határozott elképzeléseim voltak, mit szeretnék, tudtam, mi áll jól, én ezért nem éreztem szükségét. Pedig erősebb, karakteresebb sminkem volt, mint amit szoktak választani a menyasszonyok. De úgy, hogy a kérdező írja, hogy nem szokott sminkelni, más a helyzet.

„Én önző vagyok. Az esküvőmön magamnak akartam tetszeni. :D” Ez aranyos, és jogos. Ha a vőlegényemnek akartam volna legjobban kedvezni, akkor pl. nem lett volna rajtam smink.

2023. aug. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
Persze. De nem értem, milyen meglepődés? Én voltam az, csak szépen kifestve es egy elegáns egyszerű hajjal. Amúgy is tetszem neki, sminkben is meg smink nélkül is, nem kell ennek akkora jelentőséget tulajdonítani, hogy majd hű, de elájul, ha meglát. Nem bazári majomnak sminkeltettem magam.
2023. aug. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Látta a próbasminkemet, onnan mentünk jegyesfotózásra.
2023. aug. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!