Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vannak itt olyanok, akik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik az elharapózott viszony miatt nem hívták meg az esküvőjükre a szüleiket?

Figyelt kérdés
A viszony egyáltalán nem jó, kapcsolatot sem tartjuk velük, nélkülük szeretnénk megtartani az esküvőnket. Rosszindulatúak, fúrnának minket, de mi nem vesszük fel a kesztyűt. Viszont ha megtudják, hogy összeházasodtunk, biztos menne a harc. Aki ilyen helyzetben volt, hogy nem hívta meg a szüleit az esküvőre és később megtudták, volt ebből bármi balhé?

2023. aug. 10. 12:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk magán az esküvőn volt....


Anyóssal nem beszéltünk. Oka van, hosszú lenne leírni.

Esküvő elött 1 hónappal férjem felhívta, hogy tudjon róla, ne a fb-ról tudja meg, hanem telefonon, személyesen.

Mivel anyóst nem hívtuk meg, így az én szüleinet sem. Megbagyobb vita elkerülése miatt.

2 tanu+ a párjaik. 1 fotós, 1 babysitter és a 11hónapos fiunk volt hivatalos.


Esküvő napján, 11órakor (15órakor volt az aláírás) beállított anyós. Mert ő meghivásnak vette a tájékoztatást.

Oké, nem szóltunk, én kivoltam, mert akkor ennyi erővel anyámék is ott lehettek volna. De nem szoltam.


Majd az aláírás után kicsapta a balhét, mert nem vele foglalkozott mindenki. Megsértődött, duzzogott. Meguntam, azt ordítások közepedte hazaküldtem.

Ez 2020ban volt. Azóta nem hallottunk felőle hál isten.

2023. aug. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
1-es köszönöm a választ és, hogy ilyen részletesen leírtad! Mi biztosan nem szólunk nekik, tehát tájékoztatva nem lesznek, de előbb-utóbb úgyis megtudják valahonnan.
2023. aug. 10. 12:28
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Haverom esküvőjén nem voltak ott a szülei. Sajnos alkoholisták mindketten és amikor találkoznak (elég ritkán érthető módon), akkor sem felhőtlen az együttlét . Az apja bántotta is őket, mikor kicsik voltak a tesójával. Azt nem tudom,voltak-e tájékoztatva az esküvőről, szerintem igen,de biztos egyértelműen lejött nekik, hogy nincsenek meghívva.
2023. aug. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
3-as köszönöm Neked is a hozzászólást!
2023. aug. 10. 12:49
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
A férjem szólt a szüleinek. Balhé volt, főleg, mert az en szüleim viszont meg voltak hívva, mivel ők normális, szerető szülők, a férjem szerint is. Ki voltak borulva, hogy ez nem igazság, és ők nem akarnak jönni, de akkor az én szüleim se jöjjenek. A férjem mondta, hogy ez nem így működik, az jön, akit mi meghívunk. Ordibálás volt. De nem engedtünk. Az unokákat nem ismerik, nem kíváncsiak rájuk. Ebből is kátszik, hogy jól döbtöttünk.
2023. aug. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
5-ös köszönöm!
2023. aug. 10. 12:56
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
De azt írod hogy nem tartjátok a kapcsolatot. Akkor miert félsz hogy balhé lenne?
2023. aug. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha amúgy sem tartjátok a kapcsolatot, milyen harc menne...??

Ez esetben én sem hívnám meg őket. Minek?

2023. aug. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
7 sajnos vannak olyan rokonok, akikkel tartjuk a kapcsolatot és ők is, ezért esélyes lehet, hogy valaki nem szánt szándékkal de elkottyintja, és mivel elég rossz természetek, akik azt gondolják, hogy mindenki rossz és mindenki h*lye és nekik lehet csak igazuk és ők a legjobb emberek a világon, ezért szerintem elképzelhető, hogy nekiállnának balhézni.
2023. aug. 10. 13:16
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor leteszed a telefont. Az élet meg megy tovább.
2023. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!